Telefonum Açılmıyor Note 4 SM-N9100U 5.0 Rom atım

Başlatan mazhar35, 15 Kasım 2015, 08:01:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Telefonuma bu romu atıktan sonra telefonum sürekli bu ekrana  dönüyor

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Daha sonra recovery moda alıyım dedim ama   bu seferde bu menü geliyor ama  recovery moda giremiyorum bütün tuşlara bastım Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Bu ekran geliyor
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Select Boot  Mode:
[VOLUME_UP to select.  VOLUME_DOWN is OK.1  dior ama kabul etmiyor.
Sonra dedim recovery moda rom atarken aldığım yedeği kullanırım ama recovey moda giremedm Sp flash toola bir rom bulup atayım dedim  Download 100% dior kırmızı bir  şekilde kalıyor yüklenmiyor sonra  5 6 tane daha rom  indirdim sp flash tool  için gine aynı şekilde oldu  yardım edin acil   _?
Linkback: Telefonum Açılmıyor Note 4 SM-N9100U 5.0 Rom atım
  • Gösterim 1,952 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 0 Yanıtlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious