S.A ARKADAŞLAR ROM BULAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ RESİM VAR

Başlatan bymen07, 19 Ekim 2015, 22:56:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ARKADAŞLAR İNANIN BU SİTEDEN BİRÇOK ROM İNDİRDİM AMA HEPSİNDEDE 4032 HATASI VERDİ TELEFON HİÇ AÇILMIYOR RECOVERY MODA FALAN GİRMİYOR MTK TOOLDA GÖZÜKMÜYOR YALNIZCA SP FLASH TA  USB SİNGLE PORT 17 OLARAK GÖRÜYOR DOWNLOADA BASTIGIMDA DRAM ERROR 4032 HATASI VERİYOR SONRASINDA ŞASE İLE KCOL A KISA DEVRE YAPTIGIMDA UCB VCOM PORT OLARAK GÖRÜYOR AMA BUSEFERDE HİÇBİR İŞLEM YAPMIYOR DOWNLOADA BASTIGIMDA ÖYLECE KALIYOR LÜTFEN SİZDE VARSA UYGUN ROMU PAYLAŞIRMISINIZ YADA  BAŞKA BİR YOLU VARMIDIR  BU CİHAZA ROM YÜKLEMENİN  CİHAZIM S4 MİNİDİR

Linkback: S.A ARKADAŞLAR ROM BULAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ RESİM VAR
  • Gösterim 4,041 
  • MTK6575/MTK65xx Galaxy S4 Mini
  • 6 Yanıtlar

tamö ozellıklerını yazmanız gerekıyor ona gore rom solerız yoksa tum romları kullanman gerek
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

hocam sorunda burada inanın bende özelliklerini bilmiyorum hiçbir yedegi yok sd karttan rom yükleme yaptım kulaklık sesi az çıkıyor diye şimdi hiç açılmıyor cihaz recoveryede girmiyor acaba anakarttaki yazılardan yada çipteki numaralardan uygun rom bulma şansımız yokmu yada aynı anakartı kullanan bir cihazdan flashtoll yedegi alınıp paylaşılabilirmi başka telefonum yok 2 günden beri ugraşıyorum ama nafile

tum romları denemenız gerekıyor başka turlu kurtulus yok malesef
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

peki hocam iki şey sormak isterim 1.cisi  işlemci üzerinde mt6572a yazıyor yani 6572 romlarımı denemeliyim sadece ve bu 4053 hatası romların uyuşmadıgındanmıdır  yoksa driver sorunu falanmıdır acaba çünki bir sürü rom denedim hepsinde sonuç aynı merak ettigim belkide uygun romuda indirip denemişimdir ve bu 4053 hatası yüzünden uygun rom kurulmuyor olabilirmi ?

6572 romlarını deneyebilirsin,4053 hatasını  bilmiyorum ama 4032 hatası veriyosa,telefondan preloaderin silinmesi yada uyumsuz preloader yüklü olması.Yada driverlerde sorun olabilir.Uyumlu preloaderi 15-20 sefer ve farklı flash tool programlarıyla,bide sp_mtd diye bi program var onla denemelisin.Yada Bu telefonlardan anlayan ve elinde box olan bi telefoncu bulman lazım.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

arkadaşlar konu kapatılabilir telefonu çöpe atmış bulunuyorum çok ugraştım rom indirmekten preloader indirmekten adil kullanım bile bitmiş gittim yine replika not3 aldım ama busefer yedek alıcam dursun bikenarda :)

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious