replika lg g3 telefona orjinal batarya takmak

Başlatan serdo, 25 Eylül 2015, 10:32:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhabalar 2 gün önce kore malı (replika) lg g3 cihaz aldım cihazda sorun yok ama batarya fazla dayanmıyor 2 bilemedin 3 saat falan. ben buna orjinal batarya alırsam işlev görürmü?

Linkback: replika lg g3 telefona orjinal batarya takmak
  • Gösterim 4,481 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 5 Yanıtlar

forumda pek ilgilenen yok ben yardımcı olayım olur kardeşim bizzat denedim lG g3 orjinal batarya güzel oluyor şarjı biraz daha dayanıyor diyeyim ama şuanki bataryan 1 günü çıkarıyorsa hiç bulaşma tavsiyem hayırlı olsun hayırlı bayramlar
Hardware : MT6582 (Qualcomm is Fake!)
Model : SM-N910F
Build number : KTU84P.N9100ZCU1ANIF
Build date UTC : 20150113-090947
Android  v : 4.4.4
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V34, 2014/09/30 12:06
Kernel v : 3.10.0-2828982 (se.infra@SEP-92) (gcc version 4.7 (GCC) ) #1 SMP  Mon Jan 26 14:08:56 CST 2015
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 0-otm1283a_hd_dsi_cmd_wanchanglong_boe

orjınal degılde yan sanayı dedıklerı batarya var ondanda alırsan daha cok dayanır heralde bnde ole oldu
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
orjınal degılde yan sanayı dedıklerı batarya var ondanda alırsan daha cok dayanır heralde bnde ole oldu

yani işe yarar diyorsun umarım işe yarar paramız çöpe gitmez.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
yani işe yarar diyorsun umarım işe yarar paramız çöpe gitmez.

emın deglım aslında siz bilirsiniz
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yaporjınal degılde yan sanayı dedıklerı batarya var ondanda alırsan daha cok dayanır heralde bnde ole oldu
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapbaya zaman geçmiş ama lazım olur diye yazıyorum.Yan sanayi batarya almayın hiç faydası yok ben aldım orjinal diye bir batarya faydasız samsungun kendi orjinali ile deneyeceğim
İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious