build.prop dosyası galiba bozuldu telefon açılmıyor. recorvery mod gelmiyor.

Başlatan mrgzl4207, 18 Eylül 2015, 18:44:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim:
benim telefonum rootluydu. replika s4 açılış ekranında önceden yaptığım bir yanlış sonucu bozuk bir lolipop ekranı geliyodu. android yazısını samsung yapınca açılmıyodu. bende her seferinde recorvery moddan yeni rom kuruyodum fakat (galiba) build.prop ta yaptığım bir değişiklik sonucu telefon yine aynı android yazısında takılıyo ve bu sefer factory reset açılıyo(çince) ama recorvery mod açılmıyo. telefonun cwm yedeği var ama sp flash tool ile bu yedek nasıl yükleniyor bulamadım bir tane rom indirdim sp flash tool için oda zip ten çıkarken bozuk uyarısı verdi. farklı bir telefonun romunu yüklemeye çalıştım son çare deyip. kabloyu takınca telefonu okumadı.
:yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim::yardimyardim:

Linkback: build.prop dosyası galiba bozuldu telefon açılmıyor. recorvery mod gelmiyor.
  • Gösterim 2,362 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 0 Yanıtlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious