htc one m8 alankapan

Başlatan tahsin42, 18 Ağustos 2015, 12:58:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alankapandan alış veriş yapan var mı ?   telefonu videodaki gibi gönderiyorlar mı ? :yardimyardim: :yardimyardim:
Linkback: htc one m8 alankapan
  • Gösterim 3,390 
  • Satılık Sıfır Android Telefonlar
  • 2 Yanıtlar

ürün falan almaonlardan dolandırıcı site

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap adminlerine mecburen bu yazıyı yazmak zorunda kalıyorum.Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Yerimizde olsanız siz de aynı tepkiyi vereceğinizden eminim...  :uzgunummmm:
KONUYA GELİRSEK....
MaNyAk nickli arkadaş... Diyemiyorum...
O siteden telefon alarak dolandırıldınız mı? Bununla ilgili bir belgeniz var mı? Bir kargo bilgisi, bir banka ,ptt dekontu var mı? İnsanları ,siteleri bu kadar kolay karalamak size ne kazandırıyor. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap sitesi replika dünyasında en dürüst çalışan ve cep telefon sistem özelliklerini fake / sahte antutu,cpuz gibi programlarla değil,kendi buldukları bulgularla paylaşan belki de ender sitelerin ilki konumundadır.

Burada bir siteyi karalıyorsanız eğer onun kendisini de savunmasına izin vermek zorundasınız. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Türkiye de hiç bir siteyi karalamadan sadece kendi işine bakan , kimseyi karalamaya gerek duymadan , kimseye eyvallah demeden büyümüş , 4 yılını kazasız belasız şikayetsiz olarak geçirmiş bir web sitesi.. Sadece en kaliteli cihazları satarak , bu seviyeye ulaşmış bir web sitesi...
alankapan.com kimseyi mağdur etmedi. Diğer web sitelerini de takip etti,buradaki bu siteyi de takip etmektedir. Gelişmeleri yakından takip etmekte ve replika işinde dürüst bilgiler ışığında satış yapmanın önemini çok iyi bilmektedir.

Oradan buradan kazık yedikten sonra hem Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap hem de yine bu forumun sahibi olduğu siteleri kötülemek ne haddinize....
Hodri Meydan... Elinizde belge bilgi var mı? Eliniz de dolandırıcılık yaptığına dair bir belgeniz var mı?
Kimseyi karalamayın. Dürüst olun.İnsan olun... İNSAN OLUN .. Yeterli...
alankapan.com replika cep telefonlarında dürüsütlüğü piyasaya sunmuş bir sitedir...   Hiç bir kimsenin BELGELİ  bir şekilde bizden şikayetçi olduğunu göremezsiniz...
Lütfen gidin kazık yediğiniz yerler ile irtibat kurunuz... Adam olmak ayrıcalıktır. Adam olun sallamayın.... İNSAN olun yeterli....

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious