3 ADET S4 YEDEK PARÇALARI

Başlatan reyemrahan, 12 Ağustos 2015, 10:40:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar elimde bol yedek parça var.. arzu edene tek tek arzu edene hepsini birden verebilirim. resimleri yarın yükleyebilirim. gelelim teferruatlara..

öncelikle her 3 telinde hem iç hem dış ekranları kırık...

1.) mtk 6577 480x800 board,sim yuvası,flex lkablo,arka kamera,titreşim motoru,şebeke kablosu,sensor board sağlam...

2.)
mtk 6575 480x800 board, sim yuvası,flex kablo,arka kamera,şebeke kablosu,sensor board sağlam... (kısaca her iki telin boardları komple sağlam...

3.) mtk 6572 480x854 dış ekran ve iç ekran kırık... iç ekranda bi yerde şase var,ekrana bastırdığınızda düzeliyor komple lakin sorunu çözemedim,kırık diyorum... onun haricinde tel komple sağlam... kullanılabilir durumda velhasıl...

belirttiğim gibi ihtiyaç doğrultusunda tek tek satabilirim lakin kargo parası bile karşıdaki arkadaşa pahalı gelir kanaatindeyim.. onun için komple vermek tercihim.. ancak tekliflere açığım:)

tek tek fiyat belirtmiyorum,parçaya göre değişir elbette... ancak bütün hepsine istediğim fiyat ise 150 tl dir.

numaram 5074968877...  :mucit: :mucit: :mucit:
Linkback: 3 ADET S4 YEDEK PARÇALARI
  • Gösterim 5,801 
  • MTK YEDEK PARÇA
  • 4 Yanıtlar

UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Hayırlı Satışlar. :)

Teşekkür ederim,sağolun...

Arkadaşlar elimde bol yedek parça var.. arzu edene tek tek arzu edene hepsini birden verebilirim. resimleri yarın yükleyebilirim. gelelim teferruatlara..

öncelikle her 3 telinde hem iç hem dış ekranları kırık...

1.) mtk 6577 480x800 board,sim yuvası,flex lkablo,arka kamera,titreşim motoru,şebeke kablosu,sensor board sağlam...

2.)
mtk 6575 480x800 board, sim yuvası,flex kablo,arka kamera,şebeke kablosu,sensor board sağlam... (kısaca her iki telin boardları komple sağlam...

3.) mtk 6572 480x854 dış ekran ve iç ekran kırık... iç ekranda bi yerde şase var,ekrana bastırdığınızda düzeliyor komple lakin sorunu çözemedim,kırık diyorum... onun haricinde tel komple sağlam... kullanılabilir durumda velhasıl...

belirttiğim gibi ihtiyaç doğrultusunda tek tek satabilirim lakin kargo parası bile karşıdaki arkadaşa pahalı gelir kanaatindeyim.. onun için komple vermek tercihim.. ancak tekliflere açığım:)

tek tek fiyat belirtmiyorum,parçaya göre değişir elbette... ancak bütün hepsine istediğim fiyat ise 150 tl dir.

numaram 5074968877...  :mucit: :mucit: :mucit:

Resimler

slm..
Arkadaş bana sadece bir tanesi lazım son fiyat ne olur bir tanesi için...hatta sadece anakart lazım..

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious