ixperia x8 brick oldu

Başlatan ali8486, 10 Ağustos 2015, 11:36:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mtk droid tools ile yedeği alını fakat flash tool ile yükleme de hata var. downloada basıyorum usb yi takıp ses - ye basıyorum başlıyor ama hata yazıları geliyor. Telefon hep ixperia yazısında açılıp kapanıyor. Başka ne yapabilirim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: ixperia x8 brick oldu
  • Gösterim 3,147 
  • Mediatek -İşlemciler- Anlatımlar
  • 2 Yanıtlar

Yedeğin tam mı? Yoksa eksik mi aldın?
MTK Yedeğini SP Tool yedeğine dönüştürdün mü?
Eğer bunların cevabı EVET ise Arkadaşım SP Tool'dan Scatter dosyasını seçtikten sonra Download'a bas. Daha sonra telefonu bataryasız şekilde usbye tak. Ses kısma tuşuna basılı tutarken bataryayı tak.
Resmide biraz büyük yüklersen iyi olur. Hangi hatayı aldığını öğrenmiş oluruz.

İyi Forumlar :)
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Yedeğin tam mı? Yoksa eksik mi aldın?
MTK Yedeğini SP Tool yedeğine dönüştürdün mü?
Eğer bunların cevabı EVET ise Arkadaşım SP Tool'dan Scatter dosyasını seçtikten sonra Download'a bas. Daha sonra telefonu bataryasız şekilde usbye tak. Ses kısma tuşuna basılı tutarken bataryayı tak.
Resmide biraz büyük yüklersen iyi olur. Hangi hatayı aldığını öğrenmiş oluruz.

İyi Forumlar :)

mtk tool  diye bir program ile sd kart telefonda takılı halde yedeği aldım. sonra aynı programda flash tool a dönüşüm diye anlatılan block flash tool tarzında ismi olan yere tıkladım dönüşümü yaptı ayrı bir klasör oluştu.

Ordaki scatter dosyasını tanıttım batarya çıkmış vaziyette usb driverleri pc de yüklü olduğu halde download deyip usb yi telefona takıp ses kısma tuşuna basınca pogramın altında kırmızı bir şerit çıkıp bir süre bekleyip hata veriyor.

Yüklediğim resme tıklarsanız ekranda büyük olarak açılıyor forumda gereksiz yer israfı yapmasın diye ön izleme şeklinde koydum ama aslı ekrana geniş yayılıyor.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious