Tüm Mtk Telefonlar Root Yapma-Cwm Kurma-Yedek Alma-Root İsteyen Apklar

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 15 Nisan 2014, 22:55:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Korktuğum başıma geldi GAPPS-JB buldum telefonun gprs ayarları düzelsin diye telefonun google play ayarları komple bozuldu internete giremiyorum sizin dediğiniz gibi yedek almıştım telefonu nasıl eski haline getirebilirim?
Linkback: Ynt: Tüm Mtk Telefonlar Root Yapma-Cwm Kurma-Yedek Alma-Root İsteyen Apklar

Yedeği ne ile almıştınız. Cwm ile aldıysanız telefonu Cwm recoveryde açıp Backup/Restore seçeneğine gelip Restore diyeceksiniz ve yedeğiniz hafıza kartında olmalı. Bu ekranda restore dediğinizde Cwm yedeğinizi otomatik görecek siz power tuşu ile seçip çıkan ekranda yes üzerine gelip power tuşuyla tekrar onaylayacaksınız ve yedek geri yüklenecek.

Telefonum düzeldi tekrardan teşekkür ederim
Telefonun artık brick olma korkum kalmadı geri döndürebiliyorum saolun
Telefonu geri döndürme korkum kalmadığı için rom atmak istiyorum benim telefon 4.2.2 kalmış 4.4 romlar çıkmış tekyürek admine ulaşıp öğrenebilirsiniz demişsiniz açtığı formlardan bir tanesine yorum attım fakat cevap gelmedi telefonuma türkçe rom bulup atmak istiyorum biraz fazla soru soruyorum galiba tekrardan kusuruma bakmayın

Telefonuma bir türlü rom uygun rom bulamadım kafayı yemek üzereyim en son çare olarak sizin verdiğiniz siteden Türkçeleştirmek istiyorum saolun anlattınız nasıl Türkçeleştireleceğini fakat ben sizin dediğiniz anlamdım daha doğrusu nerde olduklarını bulamadım

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Verdiğiniz bu formlardan hangisine tıklayıp yapıcaz acaba
Rom atmaya cesaretimi topladım fakat rom bulamadım o yüzden telefonu bir şekilde Türkçeleştirmem lazım şimdiden teşekkür ederim

4 başlıkta Apk Kodları Değiştirme Düzenleme ile ilgili konuya bakacaksınız.

Bilgisayarınızın Dns ayarlarını 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın.

İNDİRDİĞM BÖLÜMDE KİNGROOT BÖLÜMU GÖZUKMUYOR NE YAPMALIYIM

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious