Lenovo a526

Başlatan netgezgini, 22 Temmuz 2015, 00:42:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İyi günler.Ben Lenovo a526 telefona sahibim.Bu telefonun stock romuna ihtiyacım var.Telefonum şu an açılmıyor.Logoda takılı Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap win modunda açılıyor.Rom yükleme başarılı diyor ama çalışmıyor.Orijinal fabrika arama kombinasyonu olan ses - ve power tuşu da Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap win de wipe da hata veriyor.Acil yardım bekliyorum.Saygılar...
Linkback: Lenovo a526
  • Gösterim 4,897 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 6 Yanıtlar

1- Telefonunuzun MTK Droid Tool bilgilerini paylaşırsanız seviniriz.
2- Telefon açılıyor mu? Açılmıyorsa ne olduda kapandı?

İyi Forumlar :)
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

İlgilendiğiniz için teşekkürler.Telefonum rootlu ve team win recorvery yüklü.Ben android L romu yükledim.Telefon tamemen türkçeleşti ve lolipop benzeri oldu.2 gün kullandım.go launcher yükledim ve telefon açılıp kapanınca logoda takılmaya başladı.Bu arada team modunda açılıyor ama telefonun kendi factory reset kombinasyonu da kullanılmaz oldu.Ses- ve power Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap de factory reset başarılı diyor ama sonuç yine aynı.Elimde bu telefona ait needromdan 3 adet rom var.Ama hiçbiri yüklendi denmesine rağmen açılmıyor.Orijinal rom maalesef elimde yok.Açılmadığı için diğer bilgileri gönderemiyorum.

Flash tool romu bulup,frimware upgrade yapmayı deneyin.

Lenovo S898t+ cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

İlgilendiğiniz için teşekkürler.Stock romunu biraz güç olsa da buldum ve yükleyerek sorunu çözdüm.Bu arada formunuzun çok faydası oldu teşekkürler.Linki isteyenlere Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  ben kurdum sorunsuz çalışıyor.Tek sorun TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ORİJİNALDE yok maalesef. :neseliiii: :cay:

türkçe dili nasıl yaptın ustam

İlgilendiğiniz için teşekkürler.Stock romunu biraz güç olsa da buldum ve yükleyerek sorunu çözdüm.Bu arada formunuzun çok faydası oldu teşekkürler.Linki isteyenlere Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  ben kurdum sorunsuz çalışıyor.Tek sorun TÜRKÇE DİL DESTEĞİ ORİJİNALDE yok maalesef. :

Hocam twrp üzerinden mi kurulum yaptınız cihaza

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious