S3 - S3 MİNİ - ROM İSTEKLERİNİZ - HER TÜRLÜ ROM TEMİN EDİLİR

Başlatan HazinSon, 20 Temmuz 2015, 20:27:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kardeşim şuna orjinale yakın ve sdcard2 gibi göstermeyen bi rom lazım ya kendi hafızası 16 gb gibi gözüküyor kendi sd kart takınca sdcard2 gibi gözüküyor ve  kullanamıyorum  onu düzeltebilecek bir rom ve görev yöneticisi içinde olan bir rom verirsen seviniriim telefonu kullanamıyorum çünkü
Linkback: Ynt: S3 - S3 MİNİ - ROM İSTEKLERİNİZ - HER TÜRLÜ ROM TEMİN EDİLİR

Arkadaşım MTK Droid Tools bilgilerini verirsen daha hızlı yardımcı olablirim.

İyi Forumlar :)
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

MtkDroidTools 2.47 versiyon bilgiler bukadar

Hardware : MT6572
Model : GT-I9190
Build number : ALPS.JB3.MP.V1
Build date UTC : 20140609-032602
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P1, 2013/09/24 12:14
Kernel v : 3.4.5 (sw07@server5) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Mon Jun 9 11:24:35 CST 2014
Uboot build v : ----- should be  root shell
LCD Driver IC : 1-ili9806c_fwvga_dsi_vdo_hsd

sizi facebookdan eklesem ordan sohbet bölümünden görüşsek olurmu

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Arkadaşım MTK Droid Tools bilgilerini verirsen daha hızlı yardımcı olablirim.

resim yuklemıstım kardesım telefonum brıck oldu :( rom yukledıkten sonra sımdı duzeltemıyorum ne download ne recovery moda alıyo yedekleme yapmama ragmen telefon hıc acılmıyor

Facebooktan ulaşırsanız TeamWiever proğramı ile yardımcı olabilirim.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

S3 MİNİ MTK 6575 İ8190 smartphone flashtool İLE ROM YÜKLEDİM SİYAH EKRANDA KALDI
ARDINDAN 5-6 ROM DENEDİM AMA AÇILMADI
KÖTÜ TARAFI NE YEDEĞİM VAR NE DEMTK DROİD TOOLS İLE ÖZELLİKLERİNİ ALMADIM
YARDIMCI OLABİLECEK VARMI?? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
:yardimyardim:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious