Kilit Ekranı (Orjinaliyle birebir, Tamamen Türkçe, Reklamsız ve son sürüm)

Başlatan Tekyürek, 06 Nisan 2014, 20:57:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Orjinaline yakın Galaxy S4 kilit ekranı uygulaması bulmak oldukça zordur. Bu uygulama neredeyse birebir orjinaline en yakın S4 kilit ekranı. Bu uygulamayı bazı formlar paylaştı. Ancak o paylaşımların hepsi ham uygulama şeklinde herhangi bir düzenleme olmadığı gibi bir çoğu da eski sürüm. Bu uygulamayı ben bazı romlarında da kullandım. Örneğin S3'ü S4 yapan romda....
Uygulama son sürüm olarak karşınızda olacak. Eski sürümleri Türkçe desteklemiyordu ancak yeni sürüme bu desteği koymuşlar. Ben Hatalı/eksik Türkçeleştirme bölümlerini düzelttim. Ayrıca bazı gereksiz bölümlerini kaldırdım. Uygulama orjinalinde 19 mb yaklaşık 5 mb gereksiz şişkinlik vardı bunları düzenledim şu an uygulama 14 mb. Varsayılan duvar kağıdı Note3 duvar kağıdıydı bunu S4 duvar kağıdıyla değiştirdim. Ayrıca uygulamada yer alan reklamları de yok ettim. Kısacası siz telefonunuza atıp kulanmaya başlayacaksınız.
Masaüstünde yer alacak kısayolundan ayralama ve kişiselliştirme yapabilirsiniz. Ayrıca Telefonunuz açılırken kendi launcheriniz ve kilit ekranı sorgusu gelecek. En alta olan kutucuğu işaretleyerek kendi launcherinize dokununuz. (Böyle yaparsanız her açılışta aynı sorgu gelmez)
Güle güle kullanınız.

Kilit ekranını aşağıdan indirebilirsiniz.
Linkback: Kilit Ekranı (Orjinaliyle birebir, Tamamen Türkçe, Reklamsız ve son sürüm)
  • Gösterim 7,382 
  • Türkçeleştirilmiş Uygulamalar
  • 4 Yanıtlar

Bu programı apk olarak cihaza yükledim ama önce bu kilit ekranı daha sonra eski kilit ekranı çıkıyor eskisini nasıl iptal edebiliriz.

Bu programı apk olarak cihaza yükledim ama önce bu kilit ekranı daha sonra eski kilit ekranı çıkıyor eskisini nasıl iptal edebiliriz.

Ayarlar-cihazım-ekran kilidine yada ayarlar-diğer-güvenlik-ekran kilidine gir yok seç düzelir.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Selam Arkadaş

Söylemiş oldugun ayarlara girdim problemi çözemedim. Galaxy kilidi ekrandaki icondan çalıştırıyorum ilk önce yeni kurulan sistem açılıyor akabinde eski sistem yani Life companion yazan ekran çıkıyor yeniledigimde eski sistemden devam ediyor eski sistemi kaldırmanın bir yolu yokmu Saygılar...

uygulamayı yükledim yalnız söyle bir sıkıntı yaşatım telefonu kapatıp açtıktan sonra tekrar uygulamayı açıp aktifleştirmek gerekiyor. birde telefonun orta tuşuna basınca ekran kilidi açılıyor ....

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious