Mtk 6575-6577 NoteII 480x854 Cwm Çalışır Durumda

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 04 Nisan 2014, 14:31:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Samsun Galaxy GT-N7100 yani Note II MTK 6575 ve 6577 replika telefon için tarafımdan telefonuma Mobile Uncle Tool ile yüklenmiş ve çalışmış sorunsuz CWM'dir.  Cwm 480x854 çözünürlüklü cihazlar içindir, başka cihazlarda denemeyiniz.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: Mtk 6575-6577 NoteII 480x854 Cwm Çalışır Durumda
  • Gösterim 6,990 
  • MTK Galaxy Note 2
  • 3 Yanıtlar

Samsun Galaxy GT-N7100 yani Note II MTK 6575 ve 6577 replika telefon için tarafımdan telefonuma Mobile Uncle Tool ile yüklenmiş ve çalışmış sorunsuz CWM'dir.  Cwm 480x854 çözünürlüklü cihazlar içindir, başka cihazlarda denemeyiniz.

benim telefon mtk6575 n7100 buna cwm recovery yükleyebiliyorum sanırsam çünkü benimkisi çince birşeyler yazıyor. bunu yüklersem tekrar rom mu atmam gerekiyor yoksa sadece çince yazan recovery mi değişiyor ? ve mobile uncle tools programından hangi seçeneği kullanıp yükleyeceğim bana bilgi verebilirsen sevinirim.

benim telefon mtk6575 n7100 buna cwm recovery yükleyebiliyorum sanırsam çünkü benimkisi çince birşeyler yazıyor. bunu yüklersem tekrar rom mu atmam gerekiyor yoksa sadece çince yazan recovery mi değişiyor ? ve mobile uncle tools programından hangi seçeneği kullanıp yükleyeceğim bana bilgi verebilirsen sevinirim.

Bunu yüklediğinizde size romu değiştirebilmeniz için fırsat veren farklı bir recovery yüklenmiş oluyor. Çince olan mod bildiğim kadarıyla Factory Mod onunla bir ilgisi yok. MobileUcnleTool ile nasıl yükleyeceğiniz ise alttaki linkteki konuda orta kısımda var.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious