[YARDIM] MTK6582 Casper Via V5 Kernel Flashlama

Başlatan alptrek, 16 Nisan 2015, 14:04:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Casper Via v5 cihazımın özelliklerine bire bir sahip bir telefon buldum(iNew V3)
benim telefonum yanlış rom yüklediğim için susmuştu bende bu cihazın romlarını internetten
bi kaç tanesini yükleyerek denemiştim bir tane rom açıldı fakat dokunmatiği ve tuşlar çalışmıyordu bende telefonumu kapatamadığım için şarjın bitmesini bekledim(batarya çıkmıyor) daha sonrasında cihazımı stock rom yükleyerek
açtım benim sorum şu o dokunmatiği çalışmayan rom a stock romun kernelini flashlasam telefonun dokunmatiği
ve tuşları çalışırmı ? ve bu flashlama işlemini eğer oluyorsa nasıl yaparım ve kerneli nasıl backuplayıp zipli flashlanabilir
hale getiririm lütfen yardım edin .Eğer bu gerçekleşirse casper cihazlara bi dünya custom rom yapabileceğim yanıtınız
için şimdiden teşekkür ediyorum.
Linkback: [YARDIM] MTK6582 Casper Via V5 Kernel Flashlama
  • Gösterim 4,037 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 3 Yanıtlar

Arkadasim nasil yapabildinmi bende casper via v5 kullaniyorum rom bulamadim

bir kişi bile yardım etmediği için hiç birşey yapamadım

Arkadaslar bir el atıverin şu rom olayina

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious