MTK Root.zip (14 MB) Download

Başlatan Tekyürek, 12 Ekim 2013, 00:13:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

:)
Linkback: MTK Root.zip (14 MB) Download
  • Gösterim 9,481 
  • MTK işlemcili telefonlar için Root.
  • 7 Yanıtlar

MTK 6572 işlemcili samsung sm n900 marka telefona sahibim telefonuma ne yaptıysam neyi denediysen bir türlü root atamadım sitedeki yeni başlayanlar kısmındaki videolarıda izledim videolarda 2 dk mtk droid tools ve Odin_v3.09 gibi programlar ile hemen root atıyorlar ama benim asıl problemim bu programları açıp telefonu bilinmeyen kaynakları işaretleyip açtığım halde programlar telefonu görmüyor telefonu görmediği içinde root atamıyorum droid tools ile pcye bağlanamadığım içinde telefonun gerçek özelliklerini göremiyorum telefonun özelliklerini anca cihaz hakkında bölümüne tıklayarak görebiliyorum o bölümde ise
Build date UTC , Hardware , LCD Driver IC , Uboot build version özellikleri görünmüyor telefonu ses açma home tuşu telefonu açma tuşuna basıp denediğimde ise factory system diye menü geliyor yardımcı olursanız sevinirim telefona root atamadığım için romda atamıyorum şimdideden yardımlarınız için teşekkür ederim

Eğer cihaz hakkında bölümünde yazan bilgiler doğru ise telefonun özellikleri
Android version    : 4.3
Baseband version : N900ZCUBMI3
Build number        : JSS15J.N900ZCUBMI5
Kernal version      : 3.4.0-1590669
Telefon modeli      : sm n900

:)

syn tekyürek paylasımlarınız cok güzel elinize saglık fakat acemi olanlar yani benim gibi nereden baslayacagımızı sanırım bilmiyoruz.indirdim programı rardan cıkardım .root dosyası mtk droid dosyası ve sp flastool  dosyası var root dosyasını actım ve uygulama olan yerlere bastım hiç bişi yok nasıl root edecegiz bu programla hangisinden baslıcaz apk olanları su gibi kendimiz  mi telimize kuracagız lütfen bilgilndiririmisinz ..onca root programı indirdim ama beceremedim

Mtk Droid Tools ile telefonu bağladıktan sonra bilgisayara sağ alt tarafta bulunan Root tuşuna basarak.
Root klasöründe bulunan runme.bat dosyasını çalıştırıp telefonu bağladıktan sonra 1 tuşuna basarak.

Root işleminin olumlu yada olumsuz sonuçlanmasını beklemelisiniz. Her iki durumdada bilgisayarınızın telefonu tanıması için sürücülerinide yüklemiş olmanız gerekmektedir.

Teşekkürler en sonunda root atabildim

nasıl attın arkadasım bende atamıyorum anlatırmısın

videolu anlatımları izleyiniz

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious