MT6582 Note3 Full Türkçe Çok hızlı Rom burda

Başlatan sendegel, 02 Mart 2014, 20:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iyi guzel anlatıyorsunda cwm modda nasıl acılır ne yapmak gerekir bunları detaylı bır sekılde anlatırsan bılmeyenler ıcın daha ıyı olur dıyorum mesela ben replıca telefonların nasıl cwm acılma seklını bılmıyorum her modelde aynı mı degısık mı nasıl arastırdım lakın sen konuyu acmıssın nıye baska yerde arastırma geregı duysun
tesekkur ederım emegıne saglık

Linkback: Ynt: MT6582 Note3 Full Türkçe Çok hızlı Rom burda

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
iyi guzel anlatıyorsunda cwm modda nasıl acılır ne yapmak gerekir bunları detaylı bır sekılde anlatırsan bılmeyenler ıcın daha ıyı olur dıyorum mesela ben replıca telefonların nasıl cwm acılma seklını bılmıyorum her modelde aynı mı degısık mı nasıl arastırdım lakın sen konuyu acmıssın nıye baska yerde arastırma geregı duysun
tesekkur ederım emegıne saglık
buyur arkadaşım bu konuyu incele.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

üstad senin bu romu indirip kurdum telefonuma. kurduktan sonra sürekli reset atmaya başladı telefoncuya götürdüm android boxa taktı brick olmuş cihazın dedi ? :S

üstad senin bu romu indirip kurdum telefonuma. kurduktan sonra sürekli reset atmaya başladı telefoncuya götürdüm android boxa taktı brick olmuş cihazın dedi ? :S
cwr ye gir data resset yap bitane  ne olacak bir dene

telefon hiçbirşeye girmiyor. sürekli reset atıyor ekrana bişe gelmeden. flashtool falanda görmüyor. hiçbir işlem yapamıyorum şuanda.

Romu yükledim ama telefon açılmıyor download mod recovery mod açılmıyor flash tool hata veriyor dün çok araştırdım ama çözüm bulamadım ne yapmalıyım?

Cihaz bilgileri
Hardware : MT6582

Model : Samsung GALAXY Note 3

Build number : ALPS.JB5.MP.V1.5

Build date UTC : 20131205-044746

Android  v : 4.4

Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V10.P2, 2013/10/23 17:49

Kernel v : 3.4.5 (rs@rs-ThinkStation-D30) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Thu Dec 5 12:45:42 CST 2013

rom da problem mi var yükleyenler sorun almış
birde bazı yurt dışı videolarında izlediklerimde mulwin özelliği dahil calısıyor bundada calısıyor mu

rom da problem mi var yükleyenler sorun almış
birde bazı yurt dışı videolarında izlediklerimde mulwin özelliği dahil calısıyor bundada calısıyor mu

arkadaım rom telefonuna uyuyor ise sorun almassın

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious