MT6582 Note3 Full Türkçe Çok hızlı Rom burda

Başlatan sendegel, 02 Mart 2014, 20:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cihazım Replika Note 3 sm-n9006 yüklesem sorun çıkar mı?
Linkback: Ynt: MT6582 Note3 Full Türkçe Çok hızlı Rom burda

kardeş bn romu yükleyecem güzele benziyoda bir konuda size danışacağım lütfen yardım edin bnm note 3; 5.5 inc kore malı nette baktım kore 5.7 inc ekranlar var alsam telefonuma olur mu lütfen cevaplayın   :aglamaneolusddr:

Hardware : MT6582
Model : SM-N900
Build number : JSS15J.N900ZCUBMI5
Build date UTC : 20140114-123210
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V15, 2013/12/09 09:39
Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-10) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Tue Jan 14 20:29:38 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : otm1283a_hd_boe_bft_4l_vdo_v22

sendegel hocam sadece lcd driver uyuşmuyor galiba başka sorun olurmu acaba
lcd driveri ben kendi yedeğimden yüklesem ama hangisinin lcd driver olduğunu bilemiyorum

birde rom yüklemesi yaparken sp tool dan acaba hangi değerin ne anlama geldiğini yazarmısınız

preloader
mbr
ebr1
ebr2
uboot(yada ik.bin)
bootimg
recovery
sec_ro
logo
android
cache
usrdata

hocam bu temaların apk sini paylasır mısın ?

rom gerçekten süper. sağlıklı ve hızlı .. pil süresini  yükseltiyor.. bende 1 sorun yaptı  bazen tel çaldığında ekrana  arka fon mavi üstünde not ve müziğin olduğu bir menü geliyor.. oda sıkıntı yaratıyor.. ödemeli attığım zaman bazen geliyor. ekranın yarısı büyüklüğünde mavi arka fon  üstte  o mavi fonun üstünde  not defterine bağlanma kısayolu yanında saat  ve en altta son çalınan müzik ..  bu programın ne oldugunu çözemedim ve kapatamadım maalesef.. bilgisi olan varsa yardımcı olursanız teşekkür ederim

BN TELEFONUMUN TÜM ÖZELLİKLERİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
BN TELEFONUMUN TÜM ÖZELLİKLERİNİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Konuyu inceleyiniz öğrenirsiniz.

son aşamada hata verdi. herşey güzeldi. tel açılıp kapanıp duruyor. kapalı iken stock rom nasıl yüklerim. ve stock romu nasıl bulurum?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious