ÇİN YAPIM MTK6577 480X800 GALAXY S3 AÇILMIYOR.

Başlatan fckbozo, 02 Mart 2014, 15:26:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:puusudusdu: Telefonum root yetkisine sahipti ve ben kurcalarken rootbrowser programı ile system dosyasının yetkilerini değiştirdim. ve anında telefon dondu bataryayı söküp taktım açmaya çalıştığımda telefonun ışıkları yandı ancak samsung logosu gelmedi belli bi süre sonra o ışıklarda sönüyor. acaba nasıl açabilirim yada verdiğimiz yetkileri açmadan kaldırabilirmiyiz hard format gibi tam  fabrika ayarlarına cevirebilirmiyim.

bide 2. bi sorum telefona bi backup veya room yüklesem düzelirmi bu yetkileri kaldırırmı ?

telefon recovery mod'da açılıyor ancak cwm falan herangi bişey yok sadece kendi orjinal recovery'si

yardımlarınız için şimdiden teşşekür ederim.

Linkback: ÇİN YAPIM MTK6577 480X800 GALAXY S3 AÇILMIYOR.
  • Gösterim 9,102 
  •  MTK Kopya Clon Samsung S3 Destek
  • 9 Yanıtlar

daha önceden recovery almışsanız geri yükleyin ama yüklemeden önce recovery modda wipe data factory reset, wipe cache ve fix permissions yapıp bir denemenizi tavsiye ederim

yok herangi backup falan almadım o yüzden elinizde bi backup falan varsa yükleyebilirmisiniz. onları denedim ayrıca hocam fix permissons yok bende ve yine açılmadı :(

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
yok herangi backup falan almadım o yüzden elinizde bi backup falan varsa yükleyebilirmisiniz. onları denedim ve yine açılmadı :(

cihazınızın bilgilerini bilmeden backup öneremeyiz.  bu yüzden cihaz bozulmadan önce cihazı mtk droid tools a bağlamışsanız, mtk droid tools klasörü içindeki log.txt dosyasından cihaz bilgilerini alıp burada paylaşın gereken yedeği bulalım

yok hocam bağlamadm :( ancak telefon antutubenchmark da 480x854 version bilgilerinde mtk6577 s3 arka batarya altındaki etikedde gt-I9300 FCC ID: A3lgt-I9300 HOCAM sadece bunları verebilirim :( android 4.1.9 sürümü vardı fabrika

şöyleki hocam pardon antutu'da ekran değeri 720x1280 verilen bi siteye girdiğide ekran çözünürlüğü 480x800 olarak almştm. :yardimyardim: android recovery <3e>

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
şöyleki hocam pardon antutu'da ekran değeri 720x1280 verilen bi siteye girdiğide ekran çözünürlüğü 480x800 olarak almştm. :yardimyardim:

Telefonu Factory Mod'da açarak öğrenebilirsiniz.

Factory Moda Almak için;

• Telefonumuzu kapatıyoruz.
  • Power+Ses Kısma tuşuna aynı anda basıp(Bazı telefonlarda Ses Açma+Power Tuşu kullanılır), ekranın sol alt kısmında Factory Mode yazısı çıkana kadar bekliyoruz

hocam factory moda alıyorum ancak ordada version'a tıkladıgımda donuyor telefon.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious