USB GİDİP GELİYOR ROM ATAMIYORUM 6571

Başlatan bedavaoyun, 08 Nisan 2015, 20:34:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NOLUR YARDIM EDİN TELEFON 1 YILA YAKINDIR BRİCK SAMSUNG YAZISINDA KALIYOR SYSTEM APP I SİLMİŞTİM ŞİMDİ ROM KURACAGIM AMA USB GİDİP GELİYOR DOLAYISIYLA FLASH TOOL DA ERROR VERİYOR NOLUR YARDIM EDİN ALLAH RIZASI İÇİN  :yardimyardim:
Linkback: USB GİDİP GELİYOR ROM ATAMIYORUM 6571
  • Gösterim 3,843 
  • MTK6575/MTK65xx Galaxy S3 Mini
  • 3 Yanıtlar

samsung ya da android yazısında kalıyorsa "wipe data factory reset" yap ben öyle acdım bi dene istersen
kabloda kırıklık olabilir başka bir usb kablosu dene sanırım faydası olacaktır

Merhaba arkadaşım. Bu konuyu incelemende fayfa var istersen bir bak. :okey:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  :okey:

İyi Forumlar :)
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

abi romu atarmısn

Hardware      :MT6571
Model         :GT-I8190
Build number  :ALPSJB7.MP.V1.14
Build date UTC:20140729-080224
Android v     :4.2.2
Baseband v    :MOLY.WRS.W1315.MD.WG.
               MP.V38.2014/03/28 13:58
Kernel v      :3.4.39(sw07@server5)(gcc version 4.6
               x-google 20120106 (prerelase)(GCC))#1
               SMP Tue Jul 29 15.36:03 CST 2014
Uboot build v :--sould be root
LCD Driver IC :--sould be root

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious