Replika Note 4 ROOT ATMA YARDIM!

Başlatan eenneess5467, 25 Şubat 2015, 17:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Üstadlar, replika note 4 cihazıma root atmak istiyorum ama endişeliyim bişey olursa diye. Daha once bu cihaza root atan varsa bana yardımcı olabilir mi.Çok teşekkürler şimdiden..Herkese iyi akşamlar
Linkback: Replika Note 4 ROOT ATMA YARDIM!
  • Gösterim 8,234 
  • MTK Droid Root Tools İle İlgili Paylaşımlar
  • 8 Yanıtlar

root atıp ne edeceksiniz sorun yoksa
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

birsürü rootlu program var kullandığım. artık roottan da vazgeçtim telefonu ilk aldığım günkü hal çeviremiyorum. çinde root programı var menüde root explorer var bunlar nparsam yapayım gitmiyorlar. ben sistemimi sıfırlamak istiyorum nasıl yapabilirim ?  Note 4 sp Falash Tool Yedek (Rom) konusu var forumda o romu flaş toolla yüklersem olur mu? veya hazır rootlu rom paylaşılmış forumda onu yükleyebilirmiyim telefona cwm yükledim tlefona ama root yok sanırım calısırmı bilmiyorum

Baya yordum sizi farkındayım. son bi soru daha soracağım. flash toolla forumda paylaşılan yedeği mi kurayım yoksa direk rootlu özel romu kursam da olur mu ?

Baya yordum sizi farkındayım. son bi soru daha soracağım. flash toolla forumda paylaşılan yedeği mi kurayım yoksa direk rootlu özel romu kursam da olur mu ?

Bence önce almadıysan kendi yedeğini al ne olur ne olmaz ben yaptım sonra telefonu açamadım bir kaç rom'u birleştirerek öyle acabildim telefonu

Yedek alırken bir süre sonra CRİTİCAL ERROR hatası veriyor droid tools :(

Root atmak istiyorsan

Kingo ROOT programını kur telefondan hata ayıklamayı aç programı açtıktan sonra telefonu bilgisayara bağla root de yada again root de tekrar rootlasın telefonu supersu programını yüklüyor Türkçe rahat şekilde kullanabilirsin.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious