MTKdroidtool ile sistem yedeği alma (resiml anlatım)

Başlatan Tekyürek, 11 Ekim 2013, 21:38:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar ilk önce anti virüs kullanıyorsanız kapatın ve mtkdroidtool'un 2.4.7 versiyonunu Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap linkinden indirin. daha sonra telefonunuzu usb hata ayıklama moduna alıp bilgisayara bağlayın. Mtkdroidtoolu açın ve resimlerde anlattıklarımı yapın.
NOT: Bütün driverlerin kurulu olduğundan emin olunuz (batarya çıkıkken preloader driverini de kurunuz) ve antivirüs kesinlikle kapalı olmalı çünkü mtkdroidtoolu virüs olarak görecektir.

Bu yöntemle hem cwmden restoreyle yükleyebileceğimiz yedeğimiz hafıza kartımızda oluyor hem cwmden rom şeklinde yükleyebileceğimiz yedeğimiz ve sp flastool ile yüklyebileceğimiz rom yedeğimiz bilgisayarımızda oluyor. Anlatım bana ayittir alıntı değildir.
Dediklerimi eksiksiz yaparsanız sorun çıkmaz eğer yanlış yapar ve telefonunuza zarar verirseniz şahsım ve forum sorumluluk kabul etmez tamamen siz sorumlusunuzdur.

Linkback: MTKdroidtool ile sistem yedeği alma (resiml anlatım)
  • Gösterim 6,937 
  • Replika MTK Clon Samsung s3 ( Rom )
  • 3 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ben telofonun yedeğini alıyorum fakat bu hatayı alıyorum  --- ATTENTION!  UBIFS FileSystem ! telim mtk6572 i9190 yardım edermisin he bide olusturdugu yedek toplam 23 mb  :yardimyardim:  :by:

mtk droid  farklı sürümleriyle dene  ve telefonunu fabrika ayarına al öyle dene
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

oyle olmuomus sd kartı cıkarıp oyle alcakmısım o zmn oldu 310 mb lık dosya olustu  :by:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious