IMDB Movies & TV v2.5.0 Android App Apk

Başlatan özmenem, 13 Nisan 2016, 01:27:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        

   
   
   
   
   
   Dünyaca ünlü bir sinema ve televizyon veri tabanı sitesinin uygulaması. Bu uygulama ile birlikte vizyona girecek olan filmlerin trailerlarını izleyebilir, daha önce izlemiş olduğunuz filmlere hesabınızla yada Facebook üzerinden giriş yaparak puan verebilirsiniz. Uygulama ile yapabilecekleriniz elbette bu kadar sınırlı değil. Beğendiğiniz oyuncuların sayfalarına bakarak fotoğraflarını indirebilir,onlar hakkında bildirim alabilirsiniz. Eğer sizlerde ben gibi sinemasever biriyseniz mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.
   
   Bu sürüm de ise tamamen tablet odaklı çalışılmış ona uygun giriş ekranı getirilmiştir.(Yukarıda Bulunan Görselleri Baz Alınız) İcs ile uyumlu hale getirilmiştir. 7'' tabletler için geliştirlmiş tasarım. Scan DVD bölümü kaldırılmış böylelikle uygulamanın boyutu küçültülmüştür. Uygulamanın istediği izinlerde artış meydana gelmiştir. ( Rahat olun sıkıntı çıkarmaz )
   
   İndirme Link :
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

                     
                  
                  

Linkback: IMDB Movies & TV v2.5.0 Android App Apk


 • Gösterim 677 
 • Müzik & Video Uygulamaları
 • 2 Yanıt
Hocam link ölü e tab için IMDb APK şu var mı selamlar
 • Android version: 5.0.1
 • LCD Driver IC: 3421

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap İndireLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapsiniz.


 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Android version: Android Pie
  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


  Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

  Benzer Başlıklar (1)

  0 Yanıt
  649 Gösterim