GM 5 PLUS [N3E71B] ANDROİD 7.0 NOUGAT FASTBOOT STOCK ROM

Başlatan Tekyürek, 24 Kasım 2016, 20:54:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


GM 5 Plus d Cihazımdan Alınan  Full Fastboot Yedeğin Hem Dual Hemde Single Cihaza Hazırlanmış Android 7.0 Nougat Güncellemesidir   Eylül Ayı Fastboot Stock Romdur   Dikkat Cihazınızdaki Veriler Silinir Yedekleyiniz. Hazırlamaya Tam 3 saatimi Harcadım Teşekkürü Mağzur Görmeyin

Güncelleme İle -EXT4 SİSTEME GERİ DÖNÜLDÜ

Tarafım Yapılacak İşlemlerde Sorumluluk Kabul Etmez.1- Verdiğim Linkten Yazılımı İnidirin Ve Zipten Çıkartınız.


2- Zip İçindeki Dosyalar Bu Şekildedir.
3- Ayarlar Telefon Hakkında >Derleme Numarasına 3 Kez Basın Geri Çıkarak Geliştirici Seçenekleri İçinden Oem Kilit Açma Ve Usb Hata Ayıklamasını Aktif Ediniz. Cihazınızı Ses Kısma+ Güç Tuşuna Basılı Tutarak Bootloader Moduna Geçiriniz Ekranda Start Yazması Gerekiyor Bootloader Moduna Geçmiş Bir Cihazda İlk Kez Yapıyorsanız Cihazınızın Oem Kilidi Bootloaderdan Kapalı Demektir.

4- Bootloader Kilidini Açmak İçin  Zip İçinde Oem Klidi Açma Bat Dosyasını Cihaz Fastboot Modda İken Çalıstırınız İşlemden Sonra Tüm Veriler Silinir.

    5- Bu İşlemden Sonra Cihaz Ekranında Siliniyor Yazdığını Göreceksiniz Bu Cihazınız Sıfırlanıyor Demektir.
6- Tekrar Aynı Sekilde Ses kısma+ Güç Tuşuna Basarak Bootloader Modunda Start Ekranını Göreceksiniz .
7- Şimdi Zip İçinde  Modelinize Uygun Tek Simli Model İse Single Çift Simli Model İse Dual Flasher Yazan Proğramı Çalıstırınız.8- Yükleme Başayacak Sakın Cihazın Kablosunu Çıkarmayınız  Ve Ekranda Hızlı Hızlı Yazıların Gidip Geldiğini Göreceksiniz. bu İşlem Biraz Zaman Alabilir . Ekranda press Any Contine Yazıp Tamamlandı Yazısını Gördükten Sonra Kablosunu Çıkarabilir Cihazı Açabilirsiniz.9- Garantiye Gönderecekseniz Cihazı Adb den Aynı Şekilde Bootloader Kilidi Açtığınız Gibi Kapatmanız Geremektedir Oem Klidi Kapatma Bat Dosyasını Yine Fastboot Modda İken Çalıstırınız İşlemden Sonra Cihazınız Yeniden Sıfırlanır.!10- İşlemi Tamamladınız Ve Son Sürüm Güncelleme Alan Bir Stock Roma Döndünüz Bu Yazılımla Cihazınızı Sorunsuz Garantiye Gönderebilirsiniz.

GM 5 PLUS N3E71B DUAL SİNGLE FASTBOOT STOCK ROM İNDİR MEGA

 • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

 • Linkback: GM 5 PLUS [N3E71B] ANDROİD 7.0 NOUGAT FASTBOOT STOCK ROM
  • Gösterim 3,148 
  • General Mobile 5+
  • 2 Yanıtlar


  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


  Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

  Benzer Konular (5)


  İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
  Footer menü
  Hakkımızda
  Bize Ulaşın
  Biz Kimiz
  Hizmetlerimiz