Evli Kalmak İçin 7 Neden

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 20:21:17

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Bütün kadın ve erkekler aynıdır. Hiçbir kadın veya erkek diğerinden daha akıllı veya iyi değildir.2. Tek başına çocuk yetiştirmek zordur ve insanın eşiyle beraber çocuğunu yetiştirmesi daha iyi ve sağlıklıdır.3. Boşanmak  maddi olarak sarsıcıdır. Eşlerden yüksek gelirli olan, nafaka ve  çocuğun maddi sorumluluğunu daha çok yüklenmek durumunda kalırken, daha  az gelirli olan, boşanma sonrası daha düşük bir hayat koşulunda devam etmek zorunda kalır.4. Boşanan bireylerin birlikte olacağı kişilerin çocuklu olma olasılığı daha yüksektir. Yeni partnerinin önceki birlikteliğinden olan çocuğuyla iyi ilişkiler geliştirebilmek aşılması gereken önemli engellerden biridir.5. Yeni birileriyle randevuleşme ve eski eşle görüşmek her  zaman zorlayıcı olacaktır. Başından bir evlilik geçmiş olan kimse,  flört dönemini eskisi gibi yaşayamaz. Ayrıca, boşanan kişi çocukluysa,  yaşayacağı yeni bir ilişkiye tüm dikkatini veremeyecektir.6. Tek  yaşayan kadınlar için geceler daha zor geçebilir. Evlilik hayatından  sonra, evliyken önemsenmeyen çıtırtı veya patırtı sesleri, uyku düzenini  olumsuz yönde etkileyebilir.7.  Evlilik bir birliktelikten daha fazlasıdır. İki kişi hayatı paylaşırken  aslında daha önce var olmayan bir uyumu yaratır. Her zaman birliktelik,  ayrılıktan daha değerlidir.

Linkback: Evli Kalmak İçin 7 Neden


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,217 
  • Herşey Genel Paylaşım
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.