DOJAGI: The Korean Pottery - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 23 Aralık 2018, 01:24:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DOJAGI: Kore Çömlekçilik tamamen yeni bir simülasyon oyunudur.
DOJAGI: Kore Çömlekçilik Bedava İndir
DOJAGI: Kore Çömlekçilik PC Oyununa Genel Bakış:
DOJAGI: Kore Çömlekçilik, UTPlus Interactive, Inc. tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 9 Aralık 2018'de serbest bırakılmıştır.
Korece'deki "DOJAGI" "Çömlekçilik" anlamına gelir. "DOJAGI" liderliğindeki sanal gerçeklik ile her iki elinizle seramik yapabilirsiniz.
"DOJAGI" tamamen yeni bir simülasyon oyunudur. Kendi tasarımınıza çanak çömlek yapmanın yanı sıra, nesnelere dokunabilir, atabilir ve parçalayabilirsiniz. Mücadele etmek için canavar, kendini donatmak için silah yok, ama gerçekçi bir dolaylı deneyim için seramik sanatı için kullanılan çeşitli araçları kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın!
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi iki elinizle seramik yapabilirsiniz. Gerçek büyüklükteki elektrikli çömlek çarkını açın, kili tekerleğe yerleştirin ve bir çömlek yapın. Çalışırken su vermeyi unutmayın. Çanak çömlek yüzeyinizi düzeltmek için Kırpma Aracını kullanın, ya da boyutunu daha kalın bir kumpasla ölçebilirsiniz. Çanak çömlek resimlerini bir fırçayla boyayabilir veya yüzeyinde harika desenler oluşturabilirsiniz.
DOJAGI: Kore Çömlekçilik Torrent İndir
Anahtar Fetures:
  • DOJAGI'nin tadını, eklentileri olmadan gerçek zamanlı olarak 3D olarak izlemenizi sağlayan web sitesi ile paylaşabilirsiniz.
  • DOJAGI'yi 3B dosya formatında dışa aktarabilirsiniz. STL, OBJ dosyaları ve Doku dosyaları oluşturulacak ve bu dosyalar ile ek yaratmalar yapabilirsiniz.
  • İnternet yayıncılığı için ayrı bir kamera sağlanacaktır. Bu, izleyicinin izlemesi için daha iyi bir açı sağlar ve yayın ekranında kolay görüntüleme için ek altyazıları destekler. (Ancak, bu işlevi kullanmak için önerilen spekülasyonlardan daha yüksek performanslı sistemler gereklidir.)
DOJAGI: Kore Çömlekçilik PC Crack

Linkback: DOJAGI: The Korean Pottery - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD


  • Android version: Android Pie
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 192 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.