Dev Anket... Türk Erkeği Sekste Ne İstiyor?

Başlatan Tekyürek, 25 Ekim 2014, 20:32:36

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türk  erkeği arkadaşının sevgilisi ile yatmak istiyor. Türkiye'nin seks  sırları.. Village Türkiye'nin, Türkiye'nin en büyük erkek sitesi Askmen  Türkiye ile birlikte yapılan 'Dev İlişkiler ve Cinsellik' anketi... [/b]

 

 

 

İşte Türkiye'nin yatak odası sırları

 

Village Türkiye'nin, 10  Mayıs-18 Haziran 2010 tarihleri arasında Türkiye'nin en büyük erkek  sitesi Askmen Türkiye ile birlikte yapılan 'Dev İlişkiler ve Cinsellik'  anketi sonuçlandı.

 

Evlilik her zaman var olacak

 

'Evliliğe inanıyor  musunuz?' sorusuna erkeklerin yüzde 73'ü 'evet' derken, kadınların oranı  yüzde 71'de kaldı. Kadınlar ve erkekler arasında evliliğe inanan ancak  yürütemeyeceğini, kendisine göre olmadığını düşünenlerin oranının da  oldukça fazla olduğu görüldü.

 

Sevgili hayat arkadaşı olmalı

 

Sevgilisinin gelecekte  kesinlikle eşi olması gerektiğini düşünen kadınların oranı yüzde 80  iken, erkeklerin oranı yüzde 75. Sevgilisinin hayat kurmayı  düşünebileceği biri olması konusunda erkekler daha kararsızken, kadınlar  buna göre seçim yaptıklarını belirtiyor.

 

Evlilik sözleşmesine sıcak bakılmıyor

 

Evlilik sözleşmesinin  gerekli olmadığını düşünen kadınların oranı yüzde 84, erkeklerin oranı  da yüzde 83 oldu. Buna göre, erkek ve kadınların büyük çoğunluğu evlilik  sözleşmesine sıcak bakmıyor.

 

Karşı cinsi etkilemenin yolu kendine güvenmekten geçiyor

 

Karşı cinsi etkilemek  için kadınların yüzde 33'ü öncelikle kendine güvenin şart olduğunu  düşünüyor. Sonra sırasıyla zekasını, iletişim becerilerini, cazibesini,  esprili yanını, dış görünüşünü, yeteneklerini ve son olarak maddi  olanaklarını kullanıyor. Karşı cinsi etkilemek için erkeklerin yüzde  30'u kendine güvenlerini kullandığını belirtiyor. Sonrasında espirili  yanını, zekasını, iletişim becerilerini, dış görünüşünü, yeteneklerini,  cazibesi ve son olarak maddi gücünü kullanıyor.

 

Sevgilinin sms'i okunuyor!

 

Sevgilisinin sms'ini  okuyan kadınların oranı yüzde 37. Erkekler de bu konuda kadınlardan  aşağı kalmıyor. Erkeklerin yüzde 36'sı sevgililerinin sms'lerini her  zaman okuduklarınız belirtiyor.

 

Birlikte yaşamaya karşıyız

 

Kadınların sadece yüzde  38'i evlenmeden önce birlikte yaşamanın gerekli olduğunu düşünüyor.  Kadınların yüzde 62'si birlikte yaşamak istemiyor. Erkekler bu konuda  daha istekli. Erkeklerin yüzde 44'ü birlikte yaşamanın birbirini tanıma  sürecinde gerekli olduğunu düşünüyor. Erkeklerin yüzde 56'sı birlikte  yaşamanın kendisine göre olmadığını belirtiyor veya toplum ahlakına  aykırı buluyor.

 

Eski sevgiliyle görüşmek hoş karşılanmıyor

 

Kadın ve erkeklerin  sadece yüzde 2'si eski sevgilisiyle görüşmesinden rahatsız olmadığını  belirtirken, rahatsız olanların oranı yüzde 98.

 

Kadınlar ve erkekler zengin sevgili istiyor

 

'Sizden daha fazla  kazanan biriyle flört eder misiniz' sorusuna kadınların yüzde 93'ü  olumlu bakarken, erkeklerin de yüzde 89 oranla artık zengin kadınları  tercih ettiği görüldü.

 

Seks hayatı tatmin etmiyor

 

Aktif seks hayatı olan  yüzde 66 kadından sadece yüzde 37'si seks hayatından tatmin olduğunu  belirtirken, aktif seks hayatı olan yüzde 74 erkekten sadece yüzde 34'ü  'tatmin ediyor' yanıtını verdi. Buna göre erkeklerin ve kadınların seks  konusunda tatmin olamadıkları ortaya çıktı.

 

İlişki sıklığı; haftada birkaç kez

 

'Ne sıklıkta seks  yaparsınız' sorusuna yine seks hayatı aktif olan yüzde 78 kadından yüzde  37'si 'haftada birkaç kez' olarak yanıt verirken, aktif seks hayatı  olan yüzde 86 erkekten yüzde 41'inin yanıtı 'haftada birkaç kez' oldu.  Kadınların ve erkeklerin yüzde 4'ü 'ayda bir kez seks' yaptığını  belirtti. Ankete katılan kadınların ve erkeklerin yüzde 73'ü  'başkalarının da haftada birkaç kez seks' yaptığını düşündüğünü  belirtti.

 

Seks yoksa ilişki olmaz

 

'İlişkilerde seks ne  kadar önemli' sorusuna 'seks yoksa ilişki yok' diyen kadınların oranı  yüzde 60 olurken, erkeklerin oranı da yüzde 66 oldu. Bu da erkeklerin  bir ilişki de sekse ne kadar önem verdiklerini gösterdi.

 

Erkekler fantaziyi seviyor

 

Fantazi hayal eden  kadınların oranı yüzde 53 olurken, erkeklerin oranı yüzde 65 oldu.  Ankete göre kadınların en çok hayal ettikleri fantazilerinin başında;  yüzde 5 oranında 'striptiz' ve yine yüzde 5 oranla 'tecavüz fantazisi'  yer alıyor. Erkeklerin fantazileri ise oldukça ilginç! Ankete katılan  erkekler sırasıyla en çok, striptiz (yüzde 10), tecavüz (yüzde 7),  öğretmen / öğrenci (yüzde 6), çeşitli kostüm ve kılık (yüzde 5)  fantazileri kuyuor.

 

Erkekler sevgilisinin arkadaşıyla seks hayal ediyor

 

'Hiç sevgilinizin  arkadaşıyla seks yapmayı hayal ettiniz mi' sorusuna kadınların yüzde  67'si 'asla düşünmem' yanıtını verirken, erkeklerin ise sadece yüzde  43'ü 'asla düşünmem' yanıtını veriyor. Kalan yüzde 57'lik kesim  sevgilisinin arkadaşıyla seks hayal ediyor. Kadınların yüzde 5'i  sevgilisinin arkadaşıyla birlikte olduğunu belirtirken, erkeklerin yüzde  7'si bu tür birliktelik yaşadığını belirtti.

 

Geri çekme hala korunma yöntemi

 

Kadınların yüzde 36'sı  doğum kontrol yöntemi olarak prezervatifi tercih ederken, erkeklerde bu  oran yüzde 47. Doğum kontrol hapıyla korunan kadın ve erkeklerin toplam  oranı yüzde 37. kadınların yüzde 19'u ve erkeklerin de yüzde 18'i hala  geri çekme yöntemiyle korunuyor.

 

Erkekler de orgazm taklidi yapıyor

 

'Hiç orgazm taklidi  yapar mısınız' sorusuna 'hayır yapmam' diye yanıt veren kadınların oranı  yüzde 53 iken, erkeklerde bu oran yüzde 68 olarak gerçekleşti. En  dikkat çeken ise, erkeklerin yüzde 3'ünün her zaman, yüzde 29'unun da  bazı durumlarda orgazm taklidi yaptığını belirtmesi oldu.

 

Erkekler cinsel estetik yaptırmak istemiyor

 

Bilinenin aksine  erkeklerin yüzde 84'ü halinden memnun ve kesinlikle cinsel organına  estetik yaptırmak istemiyor. Yaptırmak iteyen erkeklerin oranı ise  sadece yüzde 16. Kadınlar ise, cinsel organ estetiğine daha sıcak  bakıyor ve yüzde 19'u cinsel estetik yaptırabileceğini belirtiyor.  Cinsel organınıza estetik yaptırmayı düşünmeyen kadınların kadınların  oranı yüzde 81.

 

Erkekler üçlü seks yapmak istiyor

 

'Hiç üçlü seks yaptınız  mı' sorusuna 'evet yaptım ve hoşuma gitti' diyen kadınların oranı yüzde  3 iken, erkeklerin oranı yüzde 6 oldu. Bu arada üçlü seks yapmak  isteyen kadınların da giderek arttığı gözlendi. Buna göre üçlü seks  yapmak isteyen kadınların oranı yüzde 13, erkeklerin oranı ise yüzde 30  oldu. Üçlü seks düşünmediğini belirten kadınların oranı yüzde 83  olurken, erkeklerin oranı ise yüzde 63'te kaldı.

 

Hem cinsiyle birlikte  olmak isteyenlerin oranı kadınlarda yüzde 8 iken, erkekler de yüzde 7  oldu. 'Hayır kesinlikle olmam' diyen kadınların oranı yüzde 92 iken,  erkeklerin oranı yüzde 93.

 

Kadınlar iş yerinde aşk yaşamak istemiyor

 

'İşyerinde yönetici  olsaydınız çalışanınızla birlikte olmayı düşünür müydünüz' sorusuna  kadınların yüzde 45'i 'Prensip olarak aşık olsam bile birlikte olmam'  yanıtını verirken, erkeklerin oranı ise sadece yüzde 31 oldu. Buna göre  erkekler kadın çalışanlarıyla birlikte olmakta bir sakınca görmezken,  kadınlar erkek çalışanlarıyla birlikte olmayı doğru bulmuyor. Kadınların  sadece yüzde 12'si birlikte olacağını belirtirken, yüzde 43'ü bu konuda  kararsız olduğunu vurguladı. Kadın çalışanıyla birlikte olmakta sakınca  görmeyen erkeklerin oranı ise yüzde 28 olurken, kararsız olanların  oranı yüzde 41 olarak belirlendi.

 

 

 

*Alıntı*
Linkback: Dev Anket... Türk Erkeği Sekste Ne İstiyor?


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,326 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.