Dekart SIM Manager v3.0 (Sim Kart Yönetme Düzenleme Onarma Yedek Alma Yükleme Pr

Başlatan Tekyürek, 29 Kasım 2013, 00:07:07

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dekart SIM Manager v3.0 | 5.8 MB

Dekart SIM Manager , SIM kartlarını yönetmeye, okumaya, düzenlemeye, telefon defteri yapmaya, oluşturmaya, telefon defterinin yedek kopyasını geri yüklemeye, etkinleştirmeye, değiştirmeye ya da PIN kod (PIN1) engelini çözmeye imkan tanıyan bir araçtır. Telefon defterini CSV biçiminden/biçimine alabilir/gönderebilir (Değerler noktalı virgülle ayrılmalıdır). Dekart SIM Manager PC/SC tanımlamasıyla akıllı kart okumaya uyumluluğu destekler. (PC: Personel Computer-Kişisel bilgisayar; SC: Scart Card- Akıllı Kart). Programın kullanımı kolay ve bir kaç dakika içinde kurulabilir.

Dekart SIM Manager Programının Özellikleri
# Telefon defteri dosyası oluşturabilir, varolan telefon defteri dosyasını açabilir, CSV dosyasına kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz.
# SIM karttan telefon defterine okumaya, SIM karta telefon defteri oluşturmaya, SIM kartın PIN kodunu değiştirmeye, SIM kart kopyalama engelini çözmeye, SIM, telefon defteri ve PIN durumu hakkında bilgi göstermeyi sağlayabilir.
# Programın içinde kes, kopyala, yapıştır desteği de olduğu için işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında silme, taşıma, yeni telefon girişi ekleme, düzenleme, bulma gibi özelliklerde mevcuttur.
# Tüm dilleri destekler: Dekart SIM Manager ile telefon defteri oluşturmada Windows işletim sistemindeki yerel karakterler kullanılabilir.
# Telefon defterindeki veriyi yedekleyebilir.
# SIM kart adres defterinden veri alabilir/gönderebilir.
# PIN kod yönetimi
# Tüm GSM telefonlarıyla uyumluluk: Tüm cep telefonu modellerini destekler. Sadece SIM kartı kullanabilmek için PC/SC uyumlu kart okuyucuya ihtiyaç duyulur.
# Tüm GSM SIM kart türlerini destekler. 1, 2, 2+ kart evreleriyle çalışabilir.

# Menü içeriği
# Write all contact(s) to SIM (Tüm bağlantıları SIM'e yaz): Tüm telefon defterini kart düzenleme penceresinde yazabilir ayrıca varolan tüm verileri de yazabilir.
# Write selected contact(s) to SIM (Seçilmiş bağlantıları SIM'e yaz): Tüm telefon defterinden seçilmiş olanları kart düzenleme penceresinde yazabilir
# Add all contact(s) to SIM (Tüm bağlantıları SIM'e ekle): Tüm telefon defteri girişlerini düzenleme penceresinde karta yazabilir.
# Add selected contact(s) to SIM (Seçilmiş bağlantıları SIM'e ekle): Seçilmiş tüm telefon defteri girişlerini düzenleme penceresinde karta yazabilir.
# Clear Phone Book on SIM (SIM'de telefon defterini temizleme): SIM karttan tüm telefon defteri girişlerini silebilir.Sistem Gereksinimi :
# Program Windows 2000/XP/2003 sistemlerini destekler.Not: Vista'da da kurulup çalışıyor ancak üreticide Vista desteği belirtilmemiş.
# Dekart SIM card reader (Dekart SIM kart okuyucu)
Download Turbobit
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Download Freakshare
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Download Fileserve
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linkback: Dekart SIM Manager v3.0 (Sim Kart Yönetme Düzenleme Onarma Yedek Alma Yükleme Pr


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 3,451 
  • MTK Ortak Konu Paylaşımları
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.