25 Nisan 2019, 08:21:06

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.Arkadaşlar Okuyun Çok Süper Bir Konu İnceleyin Bu İyi Olacak.

Başlatan exotyc, 26 Ocak 2018, 11:24:06

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapGerçekten para aldınmı
Sitede support yazan yer var oraya bakın ben gerekli bilgileri size verdim kimseye zorla bilgi vs vermek ve üye yapmak değil oradaki adminlerede sorabilirsiniz iyice araştıracaksın iyisimi sen öyle yap.daha iyisimi sen yine öyle yap.daha da iyisi yine de iyi düşün ve yine de öyle yap.
konuyu kapatalım.iyice araştırın.ha referans bulmakta zorluk çeken arkadaşlar varsa sitede referans satan üyeler var 10-15 dolar bir harcama sadece (referans bulmak yani uğraşmak zor geliyorsa Ben Bir Üyeden 15 Dolar Karşılıgında 107 Referans Aldım Ha Para Almak İstiyen Ama Ben Çevremden Yeni Kişilere Anlatırım 15 Dolar Ver Al Yerine Diyorsan Beni Fazla Alakadar Etmez.İki Yolu Var.Arkadaş Bu Kazanç Yolu Sizdede Zamanla Katlanacak Fazla Ayrıntıya Dalmayın.
Bu Linkte(Support Sayfası)Bakın Adamların Aldıkları Paraya.
Neyse Fazla Vaktim yok İnceleyerek Karar Verin.
Ben Size Bir İyilik Yaptım Umarım Sonuçta Suçlu İlan Edilmem İşine Gelen İllgilensir ve Uğraşıp geliştirirse Fayda Görür.
Benden Bu Kadar Gerisi Sizin Zaman Ayırmanıza Kalmış.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linkback: Ynt: Arkadaşlar Okuyun Çok Süper Bir Konu İnceleyin Bu İyi Olacak.
  • Android version: 6.0.1
  • LCD Driver IC: <
*Bilgi Paylaştıkça Çoğalır*


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp