araç ceza sorgulama PLAKADAN TRAFİK cezası sorgulama (araç borç sorgulama)

Başlatan Tekyürek, 02 Mayıs 2015, 03:52:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


PLAKADAN TRAFİK cezası sorgulama (araç borç sorgulama) mtv sorgu
Kamudanhaber- HGS Sorgulama nasıl yapılır? PTT'nin işleme aldığı HGS ve trafik cezası sorgulama işlemlerinin tüm detaylarını anlattığımız bu haberde HGS ceza sorgulama dahil tüm işlemlerini yapabilirsiniz!


Her geçen gün artan trafikte en önem verdiğimiz şeylerden biri hızlı gitmek! Trafikte hızlı gitmeye çalışırken de bazen hatalar yapabiliyoruz. Yaptığımız hatalar bazen bizi bazen de başkalarını zor durumlara sokuyor hatta hayattan kopartıyor. Sizde HGS ceza sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız haberin devamını okuyun.

hgs ceza sorgulama

HGS sisteminde kullanılan kartların etiket tipi ve kart tipi olmak üzere iki farklı versiyonu mevcuttur. Sistemde kullanılan teknoloji pasif RFID(Radyo Frekansı ile Tanımlama) teknolojisidir. Pilsiz, çipli ve çok ince bir etikettir, aracın ön camına yapıştırılmaktadır. Etiket üzerine uygulanan koruma teknolojisi sayesinde yapıştırıldığı araçtan söküldüğünde kullanılmaz hale gelmektedir. HGS ceza sorgulama gibi uygulamaların internete taşınması insanların günlük hayatını daha da kolaylaştırdı.Eskiden elimizdeki rapor ile emniyet müdürlüklerine gidip plaka ile trafik cezası sorgulama işlemlerini yapıyorduk.Dolayısı ile internet tabanlı uygulamalar artık günümüzde çok rabet görüyor.Sizde aşağıdaki linklerden hgs ceza sorgulama gibi işlemlerin hepsini tek tuş ile yapabilirsiniz.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


PLAKADAN TRAFİK cezası sorgulama (araç borç sorgulama) mtv sorgu
0 0 0 0
Her geçen gün artan trafikte en önem verdiğimiz şeylerden biri hızlı gitmek! Trafikte hızlı gitmeye çalışırken de bazen hatalar yapabiliyoruz. Yaptığımız hatalar bazen bizi bazen de başkalarını zor durumlara sokuyor hatta hayattan kopartıyor. Sizde HGS ceza sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız haberin devamını okuyun.

hgs ceza sorgulama

HGS sisteminde kullanılan kartların etiket tipi ve kart tipi olmak üzere iki farklı versiyonu mevcuttur. Sistemde kullanılan teknoloji pasif RFID(Radyo Frekansı ile Tanımlama) teknolojisidir. Pilsiz, çipli ve çok ince bir etikettir, aracın ön camına yapıştırılmaktadır. Etiket üzerine uygulanan koruma teknolojisi sayesinde yapıştırıldığı araçtan söküldüğünde kullanılmaz hale gelmektedir. HGS ceza sorgulama gibi uygulamaların internete taşınması insanların günlük hayatını daha da kolaylaştırdı.Eskiden elimizdeki rapor ile emniyet müdürlüklerine gidip plaka ile trafik cezası sorgulama işlemlerini yapıyorduk.Dolayısı ile internet tabanlı uygulamalar artık günümüzde çok rabet görüyor.Sizde aşağıdaki linklerden hgs ceza sorgulama gibi işlemlerin hepsini tek tuş ile yapabilirsiniz.
trafik ile ilgili görsel sonucu
plaka ile trafik cezası sorgulama için tıklayınız.

Bu haberde ayrıca sizlere bu işlemlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi vereceğiz. HGS'nin anlamı Hızlı Geçiş Sistemi'dir. Ayrıca daha önce kullanılan KGS VE OGS artık kaldırıldı. İstanbul'da geçişler artık sadece HGS ile yapılacak. Yapılan geçiş ihlallerinde ceza işlemini için HGS Ceza Sorgulama işlemini yapmanız gerekiyor. Ayrıca az sonra bahsedeceğimiz plaka sorgulama işlemini de bu işlemlerin arasında yapabilirsiniz. Şimdi bu işlemlerden sırasıyla bahsedelim;

HGS CEZA SORGULAMA NASIL YAPILIR?
HGS ceza sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikle arabanızın plaka kodu ve kimlik numaranız gibi bilgilere erişebilmeniz gerekiyor. HGS işlemleri 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Tüm gün boyunca yapılan izlemelerde ücretlerin alınması ve kaçak geçiş yapan araçların izlenmesi gibi durumlar ön plana çıkıyorlar. Bu sistemlerin hepsi otomatik olarak yapıldığından bazen bu sistemler hata veriyor olabilirler. Artık gelişmiş teknoloji ile bu hatalar yapılamayacak. HGS ceza sorgulama işlemini aşağıda gördüğünüz linkten yapabilirsiniz.
trafik cezası sorgulama
ONLİNE TRAFİK CEZASI SORGULAMA
Trafik sadece İstanbul'da değil her ilimizde de aynı. Trafik cezası sorgulama işlemleri de aynı bu şekilde fazla. Artık online devlet işlemleri sayesinde trafik cezası sorgulama işlemlerini tek bir tuş ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca trafik cezası sorgulama işlemi sadece arabası olanlar için değil araba olacaklar içinde çok önemli bir uygulama. Diğer devlet uygulamaları da oldukça işinize yarayacak .

Trafik cezası sorgulama dâhil tüm işlemlerden kısaca bahsettik. Ayrıca bütün işlemlerde sitemizde bulabilirsiniz. Artık hgs ceza sorgulama dâhil tüm işlemlerinizi internet üzerinden tek tık ve tek şifre ile yapabiliyorsunuz. Bu uygulamalar ile insanlar daha rahat ve daha güvenli işlemler gerçekleştirebiliyorlar. Aracın rengi, durumu ve çok daha fazlası için online işlemleri kullanabilirsiniz.

hgs ceza sorgulama

PLAKA SORGULAMA NEREDEN YAPILIR?
Emniyet Genel Müdürlüğünün hayatımızı kolaylaştırmak için sunduğu hizmetlerden biri. Artık vatandaşlarımız bu gibi işlemleri teknoloji sayesinde daha rahat kullanabilecekler. Plaka sorgulama işlemi, e-devlet üzerinden de yapılıyor. E-devlet ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kullanabileceği bilgi ve hizmet sistemidir. Bu sistem ile sadece internet sayesinde birçok işlemi yapabilir ve resmi işlemlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca arabanızın plaka kodu ve sigorta numaranız ile mobil üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz.


Linkback: araç ceza sorgulama PLAKADAN TRAFİK cezası sorgulama (araç borç sorgulama)


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 1,696 
  • Haber Köşesi (Herşey)
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.