24 Mart 2019, 12:09:05

Haberler:

                Web sitemize Üye  olurken Dogru mail Adresi giriniz Yoksa  mail Aktivasyon Kodunuz Mail adresinize Ulaşmıcaktır.


Türkiye'nin En Büyük Telefon Yazılım Rom Teknoloji Sitesi
ABD MENŞEİLİ DEV TELEKOMİNİKASYON ŞİRKETİ LCK'DEN TAKIM ALIYOR.

Başlatan OyunPLAYHD, 05 Kasım 2018, 16:58:31

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Ekim ayından itibaren birçok espor takımıyla görüşme yapan  Comcast'in Kasım ayında başlayacak transfer dönemi öncesinde LCK'den bir takım almak için danışmanlık hizmeti aldığı söylentiler arasında. Comcast'in LCK'e olan yatırım fikrinin lige çok olumlu getirileri olabileceği düşünülüyor.
Comcast firmasının Güney Kore'deki League of Legends pazarına girmesiyle, oyuncuların LCK'i para için terk etmelerinin engellenmesi bekleniyor. Henüz bu yıl başında Gen.G Esports ve  KING-ZONE DragonX  oyuncularının sözleşmeleri yurt dışından aldığı yatırımlarla zorlukla karşılanabildi.
Comcast'in LCK'e olan yatırım planının en büyük etkenlerinden birisi ise düşük maliyetle iyi  reklam yapabilme potansiyeline sahip olması. NA LCS'ten takım satın almanın LCK'ye oranla daha maliyetli olması ve aynı ücrete nerdeyse takımın bütün giderlerinin karşılanacak olması Comcast şirketi için daha akla yatkın görünüyor.


Linkback: ABD MENŞEİLİ DEV TELEKOMİNİKASYON ŞİRKETİ LCK'DEN TAKIM ALIYOR.


  • Android version: 7.1
  • LCD Driver IC: SAMSUNG
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapResimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 47 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıt