Discovery2 driver kurmama rağmen aygıt ve yazıcılarda belirtilmemiş gözüküyor

Başlatan 10EMRE10, 14 Ağustos 2018, 18:47:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Discovery2 driver kurmama rağmen aygıt ve yazıcılarda belirtilmemiş gözüküyor ama aygıt yöneticisinde ünlemsiz bir şekilde gözüküyor
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Linkback: Discovery2 driver kurmama rağmen aygıt ve yazıcılarda belirtilmemiş gözüküyor
  • Gösterim 1,635 
  • General Mobile Sorunları ve cözümleri
  • 5 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapSp flash tool yuklemsyi denedinizmi bu sekilde tepki veriyormu
Sp flash toolda kırmızı doluyo hata veriyor

Bu bilgisayar(win7) dışında 1 tane bilgisayarda(win10) denedim onda dda böyle

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapSp flash toolda kırmızı doluyo hata veriyor

Kirmizi doluyorsa usb driver de sorun yok o zaman

Sorun baska yerde sendeki  gm replika olmasin  replikasida var 6580 oluyor replikasi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapKirmizi doluyorsa usb driver de sorun yok o zaman

Sorun baska yerde sendeki  gm replika olmasin  replikasida var 6580 oluyor replikasi
Sanmıyorum replikaların garantisi yok diye biliyorum.Gionee romu olurmu discovery2'ye

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz