Usb portu başarıyla kuruluyor ancak bir kaç saniye arayla gelip kayboluyor.

Başlatan günaydin, 04 Aralık 2014, 20:04:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
hocam aynı sorun bendede var tele bir türlü rom atamıyorum acaba sorunu çözdünüzmü ?
Telefon açılmıyor flash toola bağlayıp pili takınca yada yukarı ok tuşuna basınca kırmızı yer doluyor sonra brom error 4001 4032 gibi hatalara düşüyor. Telefonum thl t6 pro
Driver ile ilgili bir sorun var kardeşim. Tam anlamıyla driverlarını kurman gerekli.
Linkback: Ynt: Usb portu başarıyla kuruluyor ancak bir kaç saniye arayla gelip kayboluyor.

tektonik kardeşim tw versem bi bakarmısn
Kardeşim telefon ile bağlanıyorum.

TEKYÜREK AYNI SORUN BENDEDE VAR. NASIL GİDERİYORUZ. TARİF EDEBİLİRMİSİN

BU VİDEOYU TIPATIP UYGULAYARAK ÇÖZDÜM SORUNUMU;

-----------------------------------------------------------------------------------
AYNI KANAL AYNI VİDEO SAYESİNDE Bİ SORUNUMU DAHA ÇÖZMÜŞTÜM KANALI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM BİZZAT KENDİ SABAHIN 5'İNDE İLGİLENDİ  :smiley:

HUBEYB ABİ ADAMIN DİBİ DİBİ  :im-cool: :smiley:

Merhabalar Aynı problem bende var s20 fe bağlyorum 1 sn gidio gelio gidio gelio usb hata ayıklama açık pil ayarlarndan askıya almayı kapattım problem devam esio lütfen yardımcı olun videoda gitmii

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious