MTK6572 i9190 olan telefonuma rom arıyorum

Başlatan kahin2015, 01 Kasım 2014, 12:48:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
S4 Telefonuma uygun rom arıyorum

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap[/

açılan konudaki telefonla aynı özellikte baseband gözükmüyor :puusudusdu:

Linkback: Ynt: MTK6572 i9190 olan telefonuma rom arıyorum

benim telein yedeği var şimdi ben sadece system dosyasını değiştirim boot.img dosyasını aynı bıraksam telım brıck olurmu telim i19190 mtk6572 lcd driverde aynı değil :yardimyardim:

benim telein yedeği var şimdi ben sadece system dosyasını değiştirim boot.img dosyasını aynı bıraksam telım brıck olurmu telim i19190 mtk6572 lcd driverde aynı değil :yardimyardim:

Arkadaşım Hardware,kernel,build number aynı ise ve hatasız yedeğin varsa sadece sistem dosyasını deneyebilrisin.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

sen romun tam özellikleir paylaş arkadaşım ben sana yardımcı olmaya çalışım burda böle çıktı telefon açıldı bu seferde farklı qösteriyor herseyını anlamadım qıttı atıqım romda açtı ama ekran fılan kayık duyor stabil değil

bendeki tooldan alıntı aynen şöyle:

mtk 6575   android. 4.2.2 güncellenebilir versiyon     1.89ghz   1860mb ram       500mb bellek vardı.

detaylarını hatırlayamıyorum...
    ama çok hızlı ve sevdiğim telefonumdu doğrusu...
elindekilerden birini gönderebilirsen ben bunu tekrar kullanabilirim :(

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious