Satılık S4 ve 5S yedek parça niyetine

Başlatan darkdamnet, 22 Şubat 2015, 20:21:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar Elimde 1. sınıf replika S4 ve 5S telefonlar bulunmakta parça niyetine satılıklar S4 ün Ekranı komple kırık durumda ekran kırılmadan önce kullanmaktaydım ana kartı şarj kiti kamerası vs üzerinde. 5s in ekran sol alt köşeden kırık fakat kullanımda bir sorunu yok dokunmatiği vs normal kullanıyor. Fakat şarj kitinde sorun var şarj almıyor kamerası da kullanılabilir değil son olarak 5s in ekran tutan alt kısımdaki vida noktaları kırık ama kağıt vb bir şeyle sıkıştırılıp ekran sabitleniyor gönderilecek fotolarda anlaşılır. Başlıktan da anlaşılacağı üzere parçası kullanılır amaçlı satılık İki telefonunda şarj aletlerini göndereceğim düşünenler mail yoluyla ulaşirlarsa daha iyi olur  iyi günler..
darkdamnet@hotmail.com
Linkback: Satılık S4 ve 5S yedek parça niyetine
  • Gösterim 7,771 
  • Satılık İkinci El Android Telefonlar
  • 13 Yanıtlar

Fiyatı düşürmüş bulunmaktayım ilgilenenlerin dikkatine 60 tl fotolar özelden gönderilir bilginize..

Fiyatı tekrar düşürdüm arkadaşlar 2 telefonun fiyatı 40 liradır bilginize.

:neseliiii: aldım gitti :D facebookdan görüşelim

guclu34 sana özelden mesaj attım gelen kutuna bakarsan görüşür anlaşırız veya benim belirttiğim mail adresine mesaj at görüşelim...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious