Malesef Google Play Durdu Hatası Acill Yardım

Başlatan akanz98, 04 Şubat 2015, 18:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

güncellemek için uygulamayı kaldırıp son sürüm yükledim olanlar oldu  Malesef Google Play Durdu Hatası alıyorum açılıyo hata veriyo google play eski sürümde yüklemeyi denedim oda olmadı acil yarım  :yardimyardim:  :yardimyardim:  :alsana:  :alsana:
Linkback: Malesef Google Play Durdu Hatası Acill Yardım
  • Gösterim 6,874 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 6 Yanıtlar

arkadaşım mtk ortak konular bölümünde  s5 apk ları paylaşıldı fuul apk odexs siz hemde  root expolorer ile  apk  system app içine atıp yazma izni  vererek sorunu çözebilirsin
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Arkadaşım google play sorunu çözülür ama uğraştırır ben sana anlatayım yapıp yapmamak sana kalmış.Öncelikle  mutlaka yedeğini al,sonra aşşağıdaki linkden telefonun android versiyonuna göre olan gapps paketini indir(büyük ihtimalle gercek değer 4.2.1 dir) onun için linkdekli "jb"  2012 tarihli olanlardan indirip" cwm" den" install zip from sd cart " seceneğinden telefona yükleme yap, sonra yine "cwm" den "wipe data/factory reset" yap telefonu yeniden başlat açılışta google ilgili  hata versede ,hesap kurulumunu yaptıktan sonra telefonu yeniden başlat,eğer hatalar devam eder google play store sorun çıkarırsa başka paketleri aynı şekilde denemen lazım,daha eski tarihli yada yeni tarihli dosyaları indirip denemen lazım.Hatta  gercek android sürümün 4.0.4 bile olabilir" jb"ler olmazda "ics" leri dene.Ama yüklediğin  her paketten sonra mutlaka "cwm" den" wipe data/factory reset" yapman lazım.

https://goo.im/gapps/
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Data/data bölümüne gir ama bundan önce google playı sil sonra root explorerden google play yaz ve arat bulduklarını sil teli kapat aç sonra google playin istediğin sürümünü system bölümüne at bunları yapmadan önce mtk droid yedeğini al
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

Tekyürek system apk lerini imzaladığın programı söylermisin telefondaki sistem uygulamalarının odexlerinden pek hoşlanmıyorum
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Diğer arkadaşların dediğide olur tabi ama bukadar uğraşmak gereksiz bence telaşa vermeyede gerek yok hatanın nedeni Google play hiz. eski kalması pcden hemen son sürümü indirip telefona at yazma izinlerinide ver sorun çözülür

zaten eskiyide yüklese yeniyide yüklese açılmıyormuş eğer yazdığım çözüm karışık geldiyse link2sd ile google play veri ve önbelleği temizle

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious