sm-g900f -- sp8810 yardım

Başlatan trakyalılevo, 28 Ocak 2015, 22:09:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:yardimyardim:

model : sm-g900f (sprdroid_base)
manufacturer : samsung
board : sp6820gb
display : KOT49H.G900FZHU1AND1
hardware : sp8810
android version : 4.4.2
openGL ES version : 2.0
kernel architecture armv71
kernel version 2.6.35.7
total ram : 472 mb
available ram : 279 mb
internal storage : 0.18 gb
available storage : 0.03 gb

cpu-z de bulabildiğim telefonun özellikleri bunlar. arkadaşlar bu telefonu aldım almaz olaydım. şikayetim sorunum şu: 1 aydır google play store aniden açılmamaya başladı kaç tane sürüm yükledim ama nafile. bu telefonu bu sitede adı zikredilen hiçbir program görmüyor, romunu bulamıyorum. lütfen yardım
Linkback: sm-g900f -- sp8810 yardım
  • Gösterim 4,694 
  • Replika MTK Samsung s5 Sorunlar Çözümleri
  • 4 Yanıtlar

bu kadar danding mi bu telefon ya. bakan bir sürü arkadaş var ama cevaplayan bir kişi bile yok.  :yeter:  :sinirli:

Arkadaşım telefonun mtk işlemcili ,pc nde mtk driverlerin yüklü,telefonun "ayarlar-gelistirici secenekleri" kısmından "usb hata ayıklaması"  açık ise , usb kablonda sorun yok, pc nde antivirüs programı kapalı olarak  mtk droid tool programını çaşlıştırısan program  telefonu görüp bilgilerini okur.Mtk droid bilgileri olmadan , senin daha fazla zarar görmemen  için ,kimse riske girip seni yanlış yönlendirmek istemez...
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

bende aynı sorundan var  daha dün aldım almaz olaydım aldığım yer de geri almadı   aldığım yer megacell diye bir yer Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap da  sakın bulaşmayın 2gb ram 16 gb hafıza yazıyordu alakası bile yok 256 mb ram 200 gm hafıza var
ACLL ROM BEKL;İYORUM BELKİ BİRAZCIK DAHA HIZLANIR

:yardimyardim:

model : sm-g900f (sprdroid_base)
manufacturer : samsung
board : sp6820gb
display : KOT49H.G900FZHU1AND1
hardware : sp8810
android version : 4.4.2
openGL ES version : 2.0
kernel architecture armv71
kernel version 2.6.35.7
total ram : 472 mb
available ram : 279 mb
internal storage : 0.18 gb
available storage : 0.03 gb

cpu-z de bulabildiğim telefonun özellikleri bunlar. arkadaşlar bu telefonu aldım almaz olaydım. şikayetim sorunum şu: 1 aydır google play store aniden açılmamaya başladı kaç tane sürüm yükledim ama nafile. bu telefonu bu sitede adı zikredilen hiçbir program görmüyor, romunu bulamıyorum. lütfen yardım
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yapburada bulunan konudan faydalan.

Alıntı yaparak cevaplayın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious