[ROM] 6582 NOTE 3 MODİFİYELİ FLASH TOOL YEDEĞİ

Başlatan dreaman26, 11 Ocak 2015, 21:43:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar cagkan41 adlı üyemizin paylaşmaya vakit bulamadığı için bana gönderdiği romdur. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
      Rom hakkında verdiği bilgiler. "Kernel farketmiyor, yükleme yapmadan önce telefonu fabrika ayarlarına döndürüp (cwm den wipe data/factory reset yapmanızı tavsiye ederim)sd karta format attıktan sonra flash toolla sistem img.dosyası yükleme yapılacak.
        Romun artıları telefon note4 oluyor, wifi daha iyi çekiyor, en önemlisi depolama yerini sd kart secince direk sdkarta yükleme yapıyor, ayrıca uygulamalar kısmında sd karta tası bölümü var, sistem yazılımı 4,4,4 olarak gözüküyor note3 romlarına göre telefon hissedilir derecede hızlanıyor, romun içinde parmakla nabız ölçme var.Eksi olarakta kalem çalışmıyor."  Flash tool yedeğidir.

YÜKLEMEDEN ÖNCE HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!

Orjinal romun bilgileri.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Yüklendikten sonraki bilgileri.

Romdan görüntüler:

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linkback: [ROM] 6582 NOTE 3 MODİFİYELİ FLASH TOOL YEDEĞİ
    • Gösterim 10,415 
    • MTK Galaxsy Note 3
    • 12 Yanıtlar

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
    KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
    TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Gayet iyi bir rom hocam. Bazı arkadaşlar syste.img yi yüklemesine rağmen romu yükleyememişlerdi bu iyi olur onlar için. Ama yine de ne kadar N4 replikası ve mt6582 de olsa yazılımında göze batan baya eksiklik var. Android 4.4.4 e ise hocam sdk sürümüne bakar mısınız? 17 den büyükse 4.4 veya 4.3 olabilir ki bu gayet iyi.
    Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

Benimki 6572 Yükledim Ama Telefon Siyah Ekranda Kaldı

Sistem Özelliklerim

Yüklemenin Başka Bi Çaresi Varmı

Mehmet kardeşim iyi yürek yemişsin :D Mt6582 romunu 72 ye yüklemek nasıl geldi aklına :D
    Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

:D Denemekten Zarar Gelmez Be Usta :D :D :D olmadı bnm gibi yüklemek isteyenler boşuna yüklemesin yani :D

Gayet iyi bir rom hocam. Bazı arkadaşlar syste.img yi yüklemesine rağmen romu yükleyememişlerdi bu iyi olur onlar için. Ama yine de ne kadar N4 replikası ve mt6582 de olsa yazılımında göze batan baya eksiklik var. Android 4.4.4 e ise hocam sdk sürümüne bakar mısınız? 17 den büyükse 4.4 veya 4.3 olabilir ki bu gayet iyi.

Sağol furkan bende bu telefondan olmadığı için ben deneyemedim,sdk versiyonu hakkındada bi fikrim yok,ama elinde bu telefondan olan arkadaşlar için güzel bi rom bence.

Benimki 6572 Yükledim Ama Telefon Siyah Ekranda Kaldı

İşlemciler farklı olduğu için çalışmaz,senin için iyi bi tecrübe olmuş...    :)
    TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
    KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
    TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

arkadaşlar  telefonda  farklılık vardır ondan camera calışmıyodur  yada cameranız bozuktur

kernal  sürümü vs bire bir aynı degilse ondan olur bu tür şeyler

anlıyamadım 4 mb lik crx dosyası rom mega ile de inmiyor crx i img mi yapıp kendi yedeğimize mi elleyelim aydınlatırsanız iyi olur..

Hocam eline sağlık ben bu sürümdeki telefon için hiçbir yerde rom bulamıyorum seninki birebie ama seninde kink kırık düzenleyebilirmiyiz???? teşekkürler...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious