USTALAR YARDIM 6572 NOTE 3 BULUNMAYAN ROM

Başlatan asert32, 22 Aralık 2014, 23:10:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SELAM ARKADAŞLAR ELİMDE YENİ ÇIKAN 4G Lİ DEMİR METAL KALEMLİ 5.7'' 6572 NOTE 3 VAR ŞU ÖZELLİKLERE GÖRE ROM ARIYORUM FORUMDA VAR DİYECEKSİNİZ AMA BUİLD  DATA UTC' Sİ FARKLI BUNUN DENEMEDİĞİM ROM KALMADI SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE FLASH TOOL YEDEĞİNİZ VARSA ATIN LÜTFEN DROİD BİLGİLERİNDE 4.2.2 VERSİYON GÖSTERİYOR AMA İÇİNDE AYARLAR BÖLÜMÜNDE 4.4.2 YAZIYOR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR

Hardware : MT6572

Model : SM-N900

Build number : JSS15J.N900ZCUBMI5

Build date UTC : 20140731-032618

Android v : 4.2.2

Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46

Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP Tue Jul 31 11:24:20 CST 2014

Uboot build v : ----- olmalıdır root shell

LCD Driver IC : 1-otm1288a_dsi_vdo_fw_to_hd

ELİMDE YEDEK TE YOK LÜTFEN YARDIM EDİN  :yardimyardim:
Linkback: USTALAR YARDIM 6572 NOTE 3 BULUNMAYAN ROM
  • Gösterim 9,279 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Rom İstekleriniz
  • 9 Yanıtlar

buyurun bunu deneyin olma ihtimali yüksek

Hardware : MT6572
Model : SM-N900
Build number : JSS15J.N900ZCUBMI5
Build date UTC : 20140430-134654
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P3, 2013/11/15 14:46
Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed Apr 30 21:44:56 CST 2014
Uboot build v : ----- should be  root shell
LCD Driver IC : 1-otm1288a_dsi_vdo_fw_to_hd

• Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• ALTARNATİF LİNK  : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
    Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Lütfen konu açmadan forumda arama yapınız

tekyürek ustam o romu ilk önce denedim bende bu teknikçiyim ama boot heralde oturmadığı için ekranın yarısı beyaz bozuk görüntü oluşuyor hem forumumuzda baya bi araştırdım ben gibi bu lcd driver oturtamayan da var ilginiz için çok teşekkür ederim ustam  :yardimyardim:

şuan uğraşıyorum ustam faceden elkermisiniz varsa tanışmak bahabında teşekkürü verdim yinede teşekkür ederim yardımlarınız için

romu buldum arkadaşlar daha doğrusu uzun uğraşlar sonucu bir rom uydurdum forumda boot uyduramayan arkadaşlara ilaç gibi gelecek  :neseliiii:  rom deneme aşamasında en yakın zamanda upload edicem tekyürek hocama ilgisinden dolayı teşekkür ederim iyi forumlar bu arada herkes bulduğu romu paylaşsa daha güzel olur sanki  :tokmakla:

romu buldum arkadaşlar daha doğrusu uzun uğraşlar sonucu bir rom uydurdum forumda boot uyduramayan arkadaşlara ilaç gibi gelecek  :neseliiii:  rom deneme aşamasında en yakın zamanda upload edicem tekyürek hocama ilgisinden dolayı teşekkür ederim iyi forumlar bu arada herkes bulduğu romu paylaşsa daha güzel olur sanki  :tokmakla:

kardeşim telefonumun özellikleri seninkiyle birebir aynı . çok acil telefona ihtiyacım var lütfen bi yardımcı ol .

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious