Replika ve Orjinal Telefonların Tamiri Yapılır İZMİR

Başlatan mesut_juan, 06 Aralık 2014, 00:25:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tanıtım:                   Herkese merhaba ismim Mesut 4 yıldır telefon tamiri işi yapmaktayım İzmir bornova da ikamet etmekteyim.
İrtibat:                    555 212 22 97 (saat 12:00-22:00 arası)
İşleyiş:                    Arızalı telefonu gönderirseniz yada elden teslim ederseniz en geç 24 saat içinde size arızayla ilgili detaylı bilgilendirme yapılır.OK verirseniz tamir işlemi yapılır.
Ödeme ve Teslim:   Tamiri yapılan cihazın ücreti banka yoluyla yada elden teslim edilir.Cihaz ödeme yapıldığı gün içinde elden yada yurt içi kargo aracılığıyla teslim edilir.Kargo ücreti size aittir.
               Şarj soketi arızası
               Dokunmatik
               Ekran
               Mikrofon
               Diğer yazılımsal Ve Donanımsal arızalar tamir edilir
Linkback: Replika ve Orjinal Telefonların Tamiri Yapılır İZMİR
  • Gösterim 7,428 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 5 Yanıtlar

çıkış kablosu bu sorunu verdirtirmi  bilgisayar görmüyor  kablo bulunurmu bu cihaza ...
s5-g900r8

kabloyu bulmak zor olabılır ancak orj kablosu tamır edılebılır

Merhaba Elimde geçen Cumartesi günü Doğu beyazıttan Babamıngetirtmiş olduğu S5 Replika Cihaz var kendim Karşıyakadayım Cihaz açtık ve Sol üst kısımda dokunmatik sorunu olduğunu gördüm karşıyakada bir yere sordum uğraşmaya depmez değmez dedi 150 tele dendi ve zaten cihazı 300 tl ye almış babam sorun belli bu cihazın ekranı değişir gibi gözüküyor.fiyatı ne olur.

ben antalya gazipaşa lıyım benim note 4 var replika samsung galaxy note 4 yazısında kalıyor ve iç ekran çatlak daha sonra telefonu açtım çatlak görüntüden başka bi şey yok kaça olur yada sorun nedir ?
:love:

KARDEŞ BENDE KORE İPHONE WAR ŞEBEKE GÖRMÜYOR YAPILABİLİRMİ OLURSA MALİYETİ NEDİR

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious