Rom Gitti :( (ALLAH Rızası İçin Yardım Çok Acil)

Başlatan byhas, 01 Nisan 2014, 17:57:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar. 1. Kalite replika cihazım vardı. Bir ara Luncher'i silmiştim.(Yanlışlıkla) Ve telefoncu yeni rom atmıştı. Sorunsuz çalışıyordu telefon.. Ama yeni pil aldım. Taktım S. Luncher kendini tekrar silmiş. Telefonu açtım kapattım bu sefer samsung yazısında takılı kaldı. Başka bir telefondan arayınca kabul ediyor ve görüşme bitince siyah ekran geliyor. Yukarıdaki çubuğu çekip ayarlara Vs. Girebiliyorum (Uygulamalarda dahil). Telefoncuya götürdüm tamam rom atarız dedi. Bugün gittim Telefoncu telefonu pc görmüyor dedi. Bugün biraz daha uğraşayım belki yapabilirim, yaparsam sadece ben yaparım zaten vs. dedi. Lütfen yardım.. :(
Telefon Bilgileri ; MTK6572 540x960 4.2.2
Model : GT-9500(ja3gxx)
Kernel Version 3.4.5(eng.liuxiyun.1382175678)
Ana bant sürümü I9500XXUAMDK
Çekirdek Sürümü : 3.4.5-526212 se.infa@SEP-111#1 Tue Apr23 23:0057 KST 2013

Derleme Sürümü JDQ39.I9500XXUAMDK.
Linkback: Rom Gitti :( (ALLAH Rızası İçin Yardım Çok Acil)
  • Gösterim 5,692 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 6 Yanıtlar

CWM Back Up'a Rom'u yükleyip Romu Telefona kursak olurmu?  :im-crying:

backup yedeginimi cwr de kuracaksın mtk droid toolla almış oldugun yedegimi ?
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

BackUp olsaydı kolaydı ama back up yok :/ Mecbur yeni rom atılacak.. :( Ve Düzgün bir rom bulamadım hala .

BackUp olsaydı kolaydı ama back up yok :/ Mecbur yeni rom atılacak.. :( Ve Düzgün bir rom bulamadım hala .

sitedeki romlardan biri mutlaka uyacaktır 

usta telefonculara boşuna paranı kaptırma sitede bir çok rom var yedek var yükle düzelir

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious