Kocaeli Replika Telefon Arıyorum

Başlatan BerkcaN41, 02 Kasım 2014, 19:39:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkeze Hayırlı Geceler.

Kocaeli'de ikamet ediyorum. Kocaeli'de elden teslim alabileceğim replika telefon satan mağza veya şahıs arıyorum.
Aradığım telefon Iphone 5s/5c  yada samsung galaxy s4/s5/note3.
Bu konuda yardımlarınızı beklıyorum

Linkback: Kocaeli Replika Telefon Arıyorum
  • Gösterim 4,653 
  • Satılık Sıfır Android Telefonlar
  • 3 Yanıtlar

slm arkadaşım ben körfezde tırcıyım yurt dışından arkadaşlalrımın getirdiği telefonları satıyorum su an elimde htc m8 mini ve s5 var önümüzdeki hafta gelecek olan galaxy s4 s5 ipone 5s ve not 3  5,5 ler yolda geleiyor ilgilenirsen burdan yanıtla numaramı verebilirim

S5 le ilgileniyorum ne kadar istiyorsun öğrenebilirmiyim s5 için

bu s 5 e rootlandı ve romu yuklendi modifiye eildi derman 26 tarafından telefon cok guzel oldu ime si değişşti kayıtlı oldu filip kavırıda var 450 tl olur  normal gelecek olanlar 350 tl bu özel modifye edildi derman 26 kardeşime sorabiirsin admindir kendisi sitede

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious