FACTORY RESET MENÜSÜ KULLANIMI

Başlatan dreaman26, 29 Ekim 2014, 23:39:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşım Eskişehirde bu telefonlardan anlayan bi tamirci yok yada ben bilmiyorum,sen bana getir cihazı ben bi Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap nosunu  pm atıyorum.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Linkback: Ynt: FACTORY RESET MENÜSÜ KULLANIMI
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ilginize teşekkür ederim dream26
factory mod da mmc clear yaptım düzelmedi yine, bende içini açıp sd kart varmı diye baktım gerçekten 16gb sd kart varmış içinde sd kartı çıkarıp tekrar taktım düzeldi şimdi telefon ayarlarında sd kart 16 gb olarak görünüyor herhalde temassızlık vardı
mtk iphone 6 telefonun içini açmak isteyen arkadaşlar linkteki videoyu seyredebilir

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim,bende teşekkür eder iyi kullanımlar dilerim..

Öncelikle herkese merhaba. Forumda yeniyim ama baya bir araştırma yapıp çözüm bulamadığım bir konuyu yazmak istiyorum.

Elimde GT-I9600 (Replika S5) telefon mevcut. Telefon kendi kendine WİFİ ve Veri Bağlantısı "OTOMATİK" kendi kendine açılıyor. Bir sürü TL gitti :(

Model = GT-I9600
Ana Bant Sürümü = I9600XXUAMDE
Çekirdek Sürümü = 3.4.5
linux@XzServer #1
Thu May 15 22:15:17 CST 2014

Derleme Numarası = JDQ39.I9600ZSUAMDF
Özel Derleme Sürümü = Galaxy .20140515.a9fm.v019

1-Telefon ROOT suz.
2- Ses Kısma, Power ve Menu tuşuna basınca Çince yazılar mevcut.
3. Anlıyacağınız üzere CWM modda yuklu değil.

Şimdi ben öncelikle bu telefonun bir yedeğini alacam.
Sonra CWM mod yukliyecem. Bulabilirsem de 4.4.4 kitkat yuklemek istiyorum.

Elimde Flash Toll (ver.5.14) ve Druid Tool (ver. 2.5.3)  programlar mevcut.

Sorunum şu. Bataryayı çıkarıp yedekleme yapmak için gerekli herşeyi yapıyorum ama Telefonu USB den bilgisayara bağlayınca bilgisayarım USB Provider Loaderı yani Telefonu bir görüyor , bir görmüyor.  Bu nedenle de yedekleme yapamıyorum. Denemediğim yol kalmadı. Nerde ne kadar USB Driver varsa yukledim ama yine olmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Telefonu pc ye bağladığın zaman aygıt yöneticisi com port lar sekmesinde "Mtk 65XX...preloader "olarak görünüp kayboluyosa driver yüklüdür.gözükmüyosada driveri yükleyememişsindir.Aşşağıdaki konuları incele yine olmuyosa başka bi pc de dene.

Merhaba dreaman26  benim bir sorum olcaktı yardımcı olabilirsen çok  teşekkür ederim   ( 刷机大师 4.1.2(Fırça Master(Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap)bu uygulamayı türkçe veya ingilizce yapabilirmiyim uygulamanın ayarlarından veya nasıl yapabilirim
bana video veya resimle anlatabirmisin (Not:uygulama telefonumda da pc de de var)

Telefonundaki pc yle bağlantı kurmasını saglayan daemon parcacıgı.Bende root için kullanmıştım bu programı ama türkçeye çevirilirmi bilemem.

Öncelikle cevap verdin için Allah razı olsun programı sende kullanmışsın bi bakamazmısın ayarlarından vs ingilizce ye çevrilse bile yeter inanıyorum herkesin işine yarıyacak bi program yardımcı olursan çok teşekkür ederim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz