Replika iPhone 4S MTK6573 3G Telefona SP Flash Tool ile Rom Yükleme (YEDEK)

Başlatan Tekyürek, 11 Ekim 2013, 23:09:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

(DOSYA İÇİNDEKİ YEDEK İPHONE MTK6573 3G DESTEKLİ MODELİNDİR)

Arkadaşlar  klasörü indirin açın içinde resim var resimde numaralandırdım hangi dosya nereye seçilecek genelde scatter seçince çoğunu görüyor gördüğünüde görmediğinide numaraya göremi kontrol edin bütün dosyaları tamam oldukdan sonra ses + tuşuna basılı tutarak usb ye takınız burda genelde bilinen DOWNLOADER tuşunu kullanıyoruz ama ben FİRİMWARE-UPGRADE tuşunu kullanarakda yükleme yaptım önce formatlıyor daha sonra yüklüyor  klasörün içinde sağlam hatasız manü ve türkce (iphone mtk6573)yedek var onu kullanın daha sonra imei değiştiriniz herkes yükleyeceği için sonradan kapanma olacaktır ayrıca dosya içerisinde backup alma rot yapma programlarıda lazım olur diye koydum driver de sorun yaşayanlar dosya içindeki güncellenmiş yeni dreviri kullana bilirler yardıma ihdiyacı olanlara elimden geldiği kadar cevab yazmaya çalışacağım  kendi yedeklerini yüklemek isteyenler dosya içindeki benim yedek dosyalar ile değiştirmesi gerekiyor ama içindeki yedekde hatasız bunu göz önünde bulundurun internette ve formlarda pek sağlıklı bilgiler yok yedek almanın çok yolu var ama yüklemede çok sorun oluyor dikkat etmeniz gereken bir şey hem türkiye hemde yabancı formlarda 1-2-6 yerlerdeki tiklar kalkıyor bu şekildede yüklersiniz ama eksik oluyor arkadaşlar bu çöken cihazlar için değil sadece güncelleme içindir mutlaka bir yerde patlak çıkıyor siz benim tarif ettiğim gibi yükleyiniz sıkıntı yok yükleme esnasında en çok hata alma sebebi seçilen dosya yerleridir tik atsanızda atmasanızda o dosya o yere gösteriniz mutlaka şimdilik herkese kolay gelsin

dowloand secenek 1

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
%C4%B0PHONE%206573%20BACKUP%20RESTORE%20ARA%C3%87LARI.rar

Alternatif Link :
Linkback: Replika iPhone 4S MTK6573 3G Telefona SP Flash Tool ile Rom Yükleme (YEDEK)
  • Gösterim 5,659 
  • MTK_Replika iPhone 4S (MT6573/6575)
  • 0 Yanıtlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious