MTK6572 orijinal CWMsi silindi

Başlatan iytracman, 29 Aralık 2013, 23:25:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MTK6572 s4 modeli replika tlfnumun  orijinal CWM si silindi android tool ile backup yedeğim var fakat ne yaptımsa geri yükleyemedim.sp flash tool da telefonumu görmüyor.video anlatımların hepsini denedim sp flash tool tanımıyor.droid tool tanıyor oda recovery boot ta error veriyor.bi yardımcı olunursa sevinirim.tlfnm açılyor. brick deil.
Linkback: MTK6572 orijinal CWMsi silindi
  • Gösterim 13,670 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 10 Yanıtlar

:)  :(  :o

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
MTK6572 s4 modeli replika tlfnumun  orijinal CWM si silindi android tool ile backup yedeğim var fakat ne yaptımsa geri yükleyemedim.sp flash tool da telefonumu görmüyor.video anlatımların hepsini denedim sp flash tool tanımıyor.droid tool tanıyor oda recovery boot ta error veriyor.bi yardımcı olunursa sevinirim.tlfnm açılyor. brick deil.

CWR mod silinmez   yüklenir :)  orjinale dönemessin artık   cwr moduna ama yenisi  gelmiştir orjinali rootsuz hali

:) teşekkür ederim kardeşimde ben olayı tam anlatamadım.şimdi benim tlfonun CWM moduna geçemiyorum.fabrika ayarlarına almak istiyorum ama olmuyor.ses+güç le geçiyordum olmuyor .cwm yklemek istiyorum adroid tools root yapıyor fakat boot and recovery de error veriyor ne yapmalıyımki cwm yi yükleyebileyim.acaba bigisayara yanlış sürücümü yükledim.PDA65xx sürücüsü yüklü pc mde bu sürücüyü yüklemeden öncede pc le bağlanabiliyordum.acaba kaldırayımmı?sizin cwm yükleme anlatımınızıda okudum benmi bi yerde yanlış yapıyorum.teşekkürler kolay gelsin.

MTK6572 s4 modeli replika tlfnumun  orijinal CWM si silindi android tool ile backup yedeğim var fakat ne yaptımsa geri yükleyemedim.sp flash tool da telefonumu görmüyor.video anlatımların hepsini denedim sp flash tool tanımıyor.droid tool tanıyor oda recovery boot ta error veriyor.bi yardımcı olunursa sevinirim.tlfnm açılyor. brick deil.

CWR mod silinmez   yüklenir :)  orjinale dönemessin artık   cwr moduna ama yenisi  gelmiştir orjinali rootsuz hali
Hocam mesajımı gördünüz mü?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:) teşekkür ederim kardeşimde ben olayı tam anlatamadım.şimdi benim tlfonun CWM moduna geçemiyorum.fabrika ayarlarına almak istiyorum ama olmuyor.ses+güç le geçiyordum olmuyor .cwm yklemek istiyorum adroid tools root yapıyor fakat boot and recovery de error veriyor ne yapmalıyımki cwm yi yükleyebileyim.acaba bigisayara yanlış sürücümü yükledim.PDA65xx sürücüsü yüklü pc mde bu sürücüyü yüklemeden öncede pc le bağlanabiliyordum.acaba kaldırayımmı?sizin cwm yükleme anlatımınızıda okudum benmi bi yerde yanlış yapıyorum.teşekkürler kolay gelsin.

sürücü ile alakalı bir durum birde  mrk dorid tool versiyonlarının farklı sürümlerini dene   ama genelde usb sürücülerinin uyumsuz oldugundan olur bu durum

farklı sürücüler kurarsan pc ne eminimki bu  işi çözmüş olursun

ERROR  :Boot unthe public mailing list cygwin@cygwin.com    kurdum kardeşim sitenizdeki sürücü kurulumdaki sürücüleri kurdum yukardaki hatayı veriyor.

aradıgın şey bu konuda

benim sorun droid toolun 2,52 sürümünü kullanmakmıis sonunda buldum.sizlerede çok teşekk            MTK Droid Root & Tools v2.5.2 I  -
            -—» Connect to device «---
            ERROR fite im't found C: UseriisaDesktoç MtkDr:ıCc cis fi1š r:cvürv
            Phone information ıx>ot backup, recovery
            Hardware: MT6572
            Model: GT-19500
            Build nümber: JDO3S.I9SOOXXUAMDE
            Build date UTC: 20131128-083153
            Android v: 4.2.2
            Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1, 2013/05/22
            10:08
            Kernel v: 3.4.5 iıvduyun@mht-05) cc version 4.6x-google
            20120106 @rerelease) 3CC))#1 SMP Thu Nov
            28 16:29:48 CST 2013
            Uboot budd v: —
            LCD Driver IC: 1 -hx8379A_vdoJwvga
            IMEI 1: 359028116209857
            IMEI/NVRÃM
            IMEI 2: null
            Info to clipboard ! Blocks Map
            Free space: system- 136M; data- İG; sdcardl- 523M; C:\19178M
            r GT-19500 (root shell)
            ADB terminal
            Reboot

ür ederim.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious