mt6575 S4 Sensörlü, Ful Türkçe, Hızlı ve SD Kart Telefon belleği

Başlatan sendegel, 26 Aralık 2013, 19:50:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ters dönme sorunu var yedek almadan sakın yüklemeyin bu romları
Linkback: Ynt: mt6575 S4 Sensörlü, Ful Türkçe, Hızlı ve SD Kart Telefon belleği

ters dönmesine çözüm var boot.img dosyasını sonradan yükleyin düzelir 
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

boot.img dosyasını rom içindeki ile değiştirsek olurmu

sonradan nasıl yükleyeceğiz açabilirmisinz beceremedim ben

Arkadaşım bu romu yüklemeden  önce almış olduğun cwm yedeğin varsa onun boot kısmını cwmden-backup and restore-advanced restore den restore boot şeklinde,
Flash tool ilede eski flash tool romunun scatter dosyasını sectikten sonra sadece boot.img çentikli kalacak şekilde frimware - upgrade yada download yaparak yükleyebilirsin.Yanlış yapacağın işlemlerden  dolayı oluşabilecek hatalardan ben sorumlu değilim onuda söyliyeyim.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

yardım için ve

sabırla cevap verdiğin için

teşekkürler

kendi bootu vardı oldu

rom gerçekten çok güzel hareket sensörü de çalıştı telefonun

çift hatlı telefonlar için mükemmel bende kısıtlı erişim hatası verdi bende orginal sistem dosyasını yükleyerek çalıştırdım

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious