MT6572 SM-N9006 Note 3 Backup Dosyası

Başlatan Tekyürek, 22 Aralık 2013, 12:05:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MT6572 SM-N9006 Note 3 Backup

Orjinal çalışan rom yedeği var ihtiyacı olan msj atsın, foruma yükleme yapamadım üzgünüm...

Manufacturer name   : SM-N9006
Device model : SM-N9006
Device brand : samsung
Hardware name : mt6572

Firmware version : 4.3
Build number : JDQ39.N9006XXUAMF5
Build fingerprint : alps/mbk72_wet_jb3/mbk72_wet_jb3:4.2.2/JDQ39/1380460320:user/test-keys
Kernel version   : 3.4.5 root@android-desktop) ) #1 SMP PREEMPT Sun Sep 29 21:11:21 CST 2013
Kernel version raw : Linux version 3.4.5 (root@android-desktop) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP PREEMPT Sun Sep 29 21:11:21 CST 2013

userdata_20131105_090836.backup (305.7 MB)

aşadaki linkten indirin
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: MT6572 SM-N9006 Note 3 Backup Dosyası
  • Gösterim 22,638 
  • MTK Galaxsy Note 3
  • 9 Yanıtlar

hocam bu backup vietnamdan mail yoluyla gelmişti bana ama orjinal recovery backup bu ve hiçbir işe yaramıyor..bosuna eklemişin ..bosuna indirmesinler arkadaşlar..çünkü bu tür dosyalar ad degişimi yüzünden restorede gözükmüyor orjinal recovery bile ..

:yardimyardim:  :sos:  :sos: arkadaşım flash tool yedeğini yüklermisin. şimdiden çok teşekkürler  :yardimyardim:  :yardimyardim: :yardimyardim:

:yardimyardim:  :sos:  :sos: arkadaşım flash tool yedeğini yüklermisin. şimdiden çok teşekkürler  :yardimyardim:  :yardimyardim: :yardimyardim:

Telefonum 3 Aydır Kapalı. Aldiğim Yere Götürdüm Onlarda Yapamadilar. Bu Çinlileri Tutup  !'^+%&/(IOL Lazım..

Nasil Bi Piyasa Düşünmüşlerse Hiçbir Şekilde Aynı ROM da Yüklenmiyor...

Esasında Bunlari İthal Eden Şirket Herneyse İthalci O ÇİN Şirketiyle İletişime Geçip ACİl Bir Şekilde ORJİNAL REPLİKA ROM Almalari Gerekiyor..

Çünkü Forumlarda Görüyorum Herkes ROM Ariyor ve Uymuyor Romlar...

Mesela Ben Telefona ROM Yüklemedim. Benim REPLİKA NOTE 3 mtk6572 4.3 Google Launcher Hatalari Almaya Başladi ve Şebeke de Tamamen Gitti..

Kısaca kendi kendine Çöktü Benim Hatam Yoktu...

GÜNAH DEĞİLMİ ŞİMDİ 450 tl verdim 2 Ay Kullanmadim...

Bu Konuda Kim Haksızlık Yapiyorsa ALLAH Yukarda HAKKIMI HELAL ETMIYORUM...

Bu Telefonu Çıkaranlar Donanım YARDIMI Vermek Zorunda Değilmidir Şimdi Soruyorum....!!!!!

Şu An Telefonumu MERVE MOBİL TEKNİK SERVİSE YOLLADİM ve ROM Yüklenemediğini Söylüyorlar Bana ve Yapacak Bişey Yoksa Telefonumu Yollamalarını Söyledim... Şu An Telefonum Kargoda Bana Gelecek...

Nasil mi Gelecek !! Susmuş Bozulmuş çalişmayan Bi Telefon Olarak... Yazıkk Değil mi Şimdi !!!!

(kimse bana hikaye anlatmasin replika alma diye, herkes işine baksın. kendi düşündüğünüz kendinize)
* Android 7.0 ( Nougat )
** NOTE 8 Vietnam
*** MT6580
**** Root Yok

:uyariiiiiisda: arkadaşlar herkes yedegini paylaşsa kimse rom aramaz    bizimde biryere kadar yedek paylaşım yapabiliyoruz
malesef elimizde tonlarca telefon yokki her yedegi paylaşalım

:uyariiiiiisda: arkadaşlar herkes yedegini paylaşsa kimse rom aramaz    bizimde biryere kadar yedek paylaşım yapabiliyoruz
malesef elimizde tonlarca telefon yokki her yedegi paylaşalım

Saol Tekyürek Muhakkak ki Öyle Dediğiniz Gibidir Doğrudur da. Fakat Çok Yedek denendi ve Yedek de İşe Yaramiyor. Yukarda Arkadaş Anlatmiş Saten Dosya Adalari Farkli ve ya Dosyalar Uyumlu Olmadiğindan UYMUYOR..

Bunun Tek Çözümü İTHALATÇI ŞİRKET İTHAL ETTİĞİ ÇİNDEN Orjinal MTK6572 ROM İstemesi Gerekiyor...

Bu da Şu Anlama Geliyor Çok da ^+%&/ :uzgunummmm: 'lerine Yani Telefon Satişi Çoğalsın. Tabii düşünemedikleri Bir Şey Var S*kseler Bir Daha MTK Alirmiyim Hiç...
* Android 7.0 ( Nougat )
** NOTE 8 Vietnam
*** MT6580
**** Root Yok

telefon açılmıyr benim nasıl yükleyeceğim

benim zipli yedek android.4.4 yalnız
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap/Samsung-GALAXY-Note-3_140126_backup_140624-191153.zip

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious