MTK6572/75/77/89 Galaxy S4 ROOT Yapma RECOVERY MODA GEÇİŞ

Başlatan Tekyürek, 14 Aralık 2013, 23:21:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dns yi ne olarak giriyoruz linki indirmek için
Linkback: Ynt: MTK6572/75/77/89 Galaxy S4 ROOT Yapma RECOVERY MODA GEÇİŞ

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
dns yi ne olarak giriyoruz linki indirmek için

dns1:4.2.2.5
dns2:4.2.2.6 yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

flash tool telefonu görmüyor bilgisayara telefonu tanımlayamıyorum cwr modda yükleyeme yapabileceğim zipli mtk6577 s4 rom lazım orjinal

flash tool telefonu görmüyor bilgisayara telefonu tanımlayamıyorum cwr modda yükleyeme yapabileceğim zipli mtk6577 s4 rom lazım orjinal

usb dreverlarınız kurulu degilse görmez

yukardaki videodaki draverler için link : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

MTK 6572 işlemcili samsung sm n900 marka telefona sahibim telefonuma ne yaptıysam neyi denediysen bir türlü root atamadım benim problemim bu programları açıp telefonu bilinmeyen kaynakları işaretleyip açtığım halde programlar telefonu görmüyor telefonu görmediği içinde root atamıyorum droid tools ile pcye bağlanamadığım içinde telefonun gerçek özelliklerini göremiyorum telefonun özelliklerini anca cihaz hakkında bölümüne tıklayarak görebiliyorum o bölümde ise
Build date UTC , Hardware , LCD Driver IC , Uboot build version özellikleri görünmüyor telefonu ses açma home tuşu telefonu açma tuşuna basıp denediğimde ise factory system diye menü geliyor yardımcı olursanız sevinirim telefona root atamadığım için romda atamıyorum şimdideden yardımlarınız için teşekkür ederim

Eğer cihaz hakkında bölümünde yazan bilgiler doğru ise telefonun özellikleri
Android version    : 4.3
Baseband version : N900ZCUBMI3
Build number        : JSS15J.N900ZCUBMI5
Kernal version      : 3.4.0-1590669
Telefon modeli      : sm n900

Konuyu inceleyerek çözüme ulaşabilirsiniz.

ID:A3LGTİ9500

siyah s4

cihazım susmuş durumda yedek almadan rootlanmaya çalışılmış sonrada bu duruma gelmiş son zamanlarda bu sitede takılıyorum umarım faydası olur ve konulara bakıyorum yazdan itibaren tartışıla gelmiş sorunlar var

herhalde benim başımdan geçen olayları yaşamış ve tecrübe sahibi ustalar ve ya bu konu hakkında bilgisi olan üstadlar vardır

sorarım sizlere bu cihaza sırası ile ne yapılmalıdır ? flash dosyaları silinmiş
açılmıyor

sp flash tool programı telefonu görüyor fakat cihaz PC ile bağlantısın 3dakikada bir kesiyor !

yardım ve görüşlerinizi bekliyorum SAYGILAR :)

Merhaba öncelikle paylaşım için teşekkürler
Sizin videoda gösterdiğiniz gibi aynı şekilde yaptım telefon root oldu
Telefon sistem açılıp kapandığı zaman cw mod kendiliğinden geldi
Fakat telefonu ses kısma + home tuşu + açma tuşuna basıp açtığım zaman telefon cw mod yerine factory mod diye menü geliyor ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious