Kamera çekimi kötü olanlar buraya %100 Çözüm

Başlatan dermen23, 05 Aralık 2013, 16:57:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kardeşim nasıl ön kamera yapıyoruz  :gulucukhaha: :gulucukhaha:

Linkback: Ynt: Kamera çekimi kötü olanlar buraya %100 Çözüm

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Evet arkdaşlar bu replika telefonlardan en büyük şikayetlerden biriside kamera ben araştırma yaparak buldum.Normal benim kamera çekimim 350-450 kilobayt çekerken bu program sayesinde 1.50-2.30 mb kadar  kaliteli çekiyor.Herkese tavsiye ederim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap burdan indirebilirsiniz.

İyi de bu adreste bir sürü program var.. Hangisini.. Bilen arkadaşlar yazabilirmi???

program guzel bende yukledim ama flas gucsuz kaliyor gece cekim yapamadim ;( cihazim rot lu flasi nasil yukseltirim

SM-N9006 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi program kardeş yazabilirmisin

arkadaşlar bu uygulamanınn ismi ne..linkte bulamadım uygulamayı

arkadaşlar bu uygulamanınn ismi ne..linkte bulamadım uygulamayı

Camera_FV_5_1_58.apk
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Ya ben girdim siteyw bir suru uygulama falan cikti hangisine basicam?  :puusudusdu :yardimyardim: :im-crying::

Evet arkdaşlar bu replika telefonlardan en büyük şikayetlerden biriside kamera ben araştırma yaparak buldum.Normal benim kamera çekimim 350-450 kilobayt çekerken bu program sayesinde 1.50-2.30 mb kadar  kaliteli çekiyor.Herkese tavsiye ederim.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap burdan indirebilirsiniz.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious