Tamamdır Hallettim :) Sağolsun ilgilenen kişiler

Başlatan Deeper, 11 Ekim 2014, 13:33:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

videolu anlatımlar mevcut tek yapmanız gereken sadece  tiklı olanların  tik lerini kaldırın  sadece serco dosyasını  tik li olarak secin sadece onu yükleyiniz
Linkback: Ynt: Yedek yüklerken yada ROM Bu hata geliyor (TEKYÜREK) LÜTFEN BAK
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

flash tool ile deneyeceğim inşallah yapabilirim, akşama internet kafeye gidip deneyeceğim, şuan bulunduğum bilgisayardaki internet 16kbs hız buraya zor giriyom :D indirmiyor dosya, Sağol tekyürek reis yapamazsam yazarım

Birde - hursitwww kardeşim telefon tam yedeği demişsin bende tam yedek var fakat teee telefonun ilk zamanının yedeği, yani daha rom mom kurmadan kurcalamadan sıfır hali var içinde secro.bin var, flash toolsuz yuklemeyı bılıyosan anlat yapayım bro

flash tool ile yükle bişi olmaz nede olsa senin orjinal telefonun dosyası yada en iyi yol ilk yedeği yükle sonra mutlaka gelir
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

dosyayı cwm zip'i yapıp cwm den yüklemeyi dene   :calisiyorumsd:
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

flash tool ile secro bin dosyasını nasıl yükleyeceği Tekyürek hocam dosya suan elimde ama flash tool kullanımını bilmiyorum bi anlatırmısın kısa özet? nerelere tıklayacagım telefon ne durumda olacak. ?

flash tool ile secro bin dosyasını nasıl yükleyeceği Tekyürek hocam dosya suan elimde ama flash tool kullanımını bilmiyorum bi anlatırmısın kısa özet? nerelere tıklayacagım telefon ne durumda olacak. ?

----------------- Secro dosyasını bi türlü yükleyemiyorum lütfen detaylı anlatım yapsanız :( zip halindede denedım olmadı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Tamamdır hallettim kolay mış :D ilgileriniz için sağ olun :D

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz