HAFIZA KARTI SORUNU

Başlatan 55mami55, 05 Ekim 2014, 14:35:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Kısa ve öz anlatcam.Arkadaşlar üstü hafıza kartları var sd card 0 ile sd card 1. Sd card 0 zaten telefonda sd card 1 ise benim takdıgım hafıza kartı ben root exloper olsun taşıyıcı programalr olsun link2cd olsun bu programlarla taşıdıgım zaman sd card 0 taşınıyor ben sd card 1 taşınmasını istiyom bunu nasıl yaparız cevaplarınızı beklıyorum.
Linkback: HAFIZA KARTI SORUNU
  • Gösterim 14,443 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 20 Yanıtlar

Hafıza kartını telefon belleğine aktarıp telefonu ve ram kullanımını hızlandırabilirsin. :D mesela senın 8gb hafıza kartın var goruyorum resımde ve telefon belleğin sdcard0 yani cihaz belleği 1.25 benımde oyle ben sdcartı 8 gb olanı 1.25 e aktardım suan dahili harıcınde toplam 9.25 gb bos alana sahıbım yani ram kullanımıda artıyor bu yontem ıle cihaz hızıda.

Deeper aktarmayı nasıl yapıyoz yardım edermisin

Cwm modundan yapılıyor kardeşim

advanced kısmı var içine gireceksin orda partition sd card var tıklayacaksın kapasıte cıkacak senın sdkartının işte hepsini secıceksın mesela

120 mb
1gb
4gb
8 gb yazıyor sıralı halde sen 8 gb seçıceksın sonra bırdaha boyle bısey acılcak yıne 8 gb yi seçiceksin ve telefona res atıcaksın reboot system now'a basıp telefon acılacak ve sdkartı bıcımlendırmek ıcın sana soracak sende evet dıyceksın.
8 gb otomatık olarak dahiliye 1.25 olanın ustune eklenecek 9.25 gb extra alan kazanmıs ve ram kullanımınla telefon cihaz kullanımı yuksek duzeyde artacak :D :D

- detaylı yazabıldım mı tam bılemıyorum suan ev kalabalık bayram vesilesiyle. yapamazsan yaz konuya bakarım daha detaylı yardımcı olurum

Resimli anlatım  yapsan veya video daha ıyı olcak.Birde benim cwm modum değişik nasıl değişik yani birincisi cwm modum
ters ikinci olarak 3 secenek var kucuk yazılarda recover /fastboot/normal diye secenek var diğer cwm modlarına benzemiyor
birde onay verılmıyor sadece volume tusuyla asagı yukarı gidiyor.

Yaptım ama 128m 256 m 512 m 1024 m 2048 m 4096 m ama 8 gb yok çözüm lütfen

Biraz acele edermisiniz cevap yazmada cwm modunda beklıyorum 8gb var 4gb sınrı koymuslar nasıl olcak

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious