MTK-6572'de cwm recovery sorunu yasayanlar buraya.!

Başlatan Fayık56, 22 Eylül 2014, 00:36:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar bir çok arkadaşımızın sorun yaşadığı cwm recovery açılmama sorununu soyle çözebiliriz ben denedim oldu.Kulanndığım telefon Samsung SM-N9006 ve diger MTK-6572 OLAAN TELEFONLARDA DA Bu sorun cözüldü..

Yapılacak islemler:

1-Rom Manager programını kurmanız.
2-Rom Manager menüsünden Recovery Setup a Girin.
3-Install or Update Recovery bölümündeki Clockworkmod Recovery i secip ordan yükleme yapıyorsunuz.
4-Rom Manager Menüsünden Reboot into Recovery i seciyorsunuz ve Telefonunuz yeniden Başlayıp Cwm seklinde acilacak.
5 -Eğer komut yok ve ya android simgesinin ustunde unlem isareti gibi simgeler cikarsa home tusuna basın. Basınca CWM Recovery menüsü gelecektir...

Sıkıntı Yaşayanlar ve ya Sorusu olanlar Mesaj atabilirler.

İSLEMLERİ YAPİP SORUNU ORTADAN KALDIRANLAR YORUM YAZARAK İSLEMİN DOĞRULUĞUNU GÖSTERSİNLER...

SAYGILAR...
Linkback: MTK-6572'de cwm recovery sorunu yasayanlar buraya.!
  • Gösterim 11,587 
  • CWM Recovery ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 12 Yanıtlar

Paylaşım icin teşekkürler.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

kardeşim install or update recorvery de cwm recovery ye tıkladım confirm phone model device not listed above çıkıyor have you installed a cwm based recovery manually? diye soruyor yes diyince confirm version cwm 2.x ve cwm 3.x+ yazıyor ne yapıcam

kardeşim başka bi telefonda 2x olmamıştı sen en iyisi 3x+ yı yükle sıkıntı olmayacaktır...

kardesim bende bir sikinti var. cwm yukle diyorum telefon yeniden baslayip MEDİATEK olarak aciliyor. sonra ayni sekilde yeniden basliyor CWM YUKLENMİYOR.!!!!!

kardes bende cwm kurdum ama bişey yüklemeye çalıştığımda install aborted yazısı çıkıyor düzeltmeye çalıştım olmuyor bi yardım edebilirmisin

kardes bende cwm kurdum ama bişey yüklemeye çalıştığımda install aborted yazısı çıkıyor düzeltmeye çalıştım olmuyor bi yardım edebilirmisin

Yüklemeye çalıştığın  rom uymamış yada hatalı.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

tek bi rom deilki 5 6 tane rom denedim olmuyo sadece bu cwr romlarda sıkıntı vermiyo ama telefon acılmıyor iki tane denedim birisi s5 için birisi note4 için  note3 içinde daha bulamadım siz bulursanız cok sevinirim

Amacım gapps paketi yüklemekti ama cwm moda bir türlü giremedim.Telefon rootlu vroot ile (artık adı iroot olmuş) rootladım çalışır vaziyette recovery.img dosyasını indirip mobileuncle tools ile yükledim fakat reboot into recovery mode yaısı çıktı tamam dedim kapandı açılırken kısa bir süre mediatek yazısı çıktı daha sonra normal açıldı hiçbir şey olmadı.Kapatıp tekrar ses kısma+menu+açma kapatma düğmesine beraber basarak açtım factory mode da açıldı.SwiftReboot indirdim ama yine aynı şey telefon normal bir şekilde açıldı mavi cwm filan yok.

arkadaşlar replika iphone 6 aldım. telefonu iroot ile rootlamayı başardım. diğer hiçbir yöntem işe yaramadı. şimdi de recovery yükleyemiyorum. gerek bu forumdaki gerekse internetteki bir çok yöntemi denedim olmadı. son olarak bu yöntemi denedim. rom managerda phone model device not listed above uyarısını aldım. akabinde cwm 3.x+ seçtim. recovery ile yeniden başlat dedim. tamamen siyah bi ekran geldi tuşlara bastım değişen bir şey olmadı. bir süre sonra da kendi kendine yeniden başladı telefon. ben işin içinden çıkamadım bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. droid tools bilgilerini paylaşıyorum. uygun recovery.img ve custom rom tavsiyelerinizi bekliyorum..

kardeşim telefon brick ne yapmam lazım cwm bulamadım zaten mtk6572 işlemci telefon vodafone 785

Kardeş bu tel açılmadığı zaman yapılabilecek biseymi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious